Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Štedrá nádielka extra porcií mobilných dát od Orange

Štedrá nádielka extra porcií mobilných dát od Orange
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
27. 10. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ponuka Orangeu, platná od dnešného dňa, je štedrá a doslova nabitá dátami. Prináša ešte atraktívnejšie dátové balíky Go data, prenos nevyužitých mobilných dát do ďalšieho mesiaca pri paušáloch Go Europe, nové možnosti využívania dát so Šikovnou Primou, ako aj ďalšie výhody v podobe extra dát za odporučenie Orangeu či nákup cez e-shop.

Navyše sa na predajných pultoch popri množstve atraktívnych zariadení objaví aj očakávaná novinka tohto roka smartfón iPhone X. Pritom všetkom Orange zostáva verný svojej povesti a o svojich zákazníkov sa nezabúda postarať.

Nové paušály Go Data pre surfovanie bez obmedzení a s možnosťou prenosu dát

 

Veľkú dátovú nádielku v podobe paušálov Go Data 15 €, Go Data 20 € a Go Data 30 € pripravil Orange pre zákazníkov, ktorí na svojich smartfónoch prevažne využívajú prednosti online sveta, trávia čas na sociálnych sieťach, streamujú online videá, počúvajú hudbu či hrajú hry. Zákazníci s týmto dátovým paušálom môžu získať až štedrých 15 GB. V prípade, že im predplatený objem dát stále nestačí, môžu si aktivovať automatickú obnovu dát, s ktorou získajú ďalší 1 GB len za 2 eurá bez spomalenia rýchlosti. Zároveň, ak zákazníci svoje predplatené dáta nevyčerpajú, už sa im nestane, že o ne prídu. Automaticky sa im prenášajú do ďalšieho mesiaca. Príjemným bonusom je aj možnosť podeliť sa o dáta so svojimi blízkymi na jednej ďalšej SIM karte.

Zákazníci si svoj dátový paušál môžu prispôsobiť svojim potrebám a doaktivovať si k nemu aj ďalšie služby navyše, vďaka ktorým môžu naplno komunikovať. Na výber majú 100 minút hovorov do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ za 4 eurá mesačne alebo nekonečný balík SMS a MMS do všetkých sietí na Slovensku, zo Slovenska a z EÚ za 2 eurá mesačne.

Navyše, paušály Go Data 15 €, Go Data 20 € a Go Data 30 € môžu držitelia študentských kariet ISIC, ITIC a EURO<26 využívať so zľavou z paušálu 5 € mesačne.

Surfovanie s extra výhodami

 

Paušály Go Data sa dajú zakúpiť aj úplne bez viazanosti. Pri viazanosti si však zákazníci môžu užívať aj ďalšie výhody. K dátovému paušálu s 24-mesačnou viazanosťou si môžu zobrať dotovaný mobilný telefón. Pri 15-mesačnej viazanosti majú na výber buď extra dáta alebo voľné minúty, ich objem závisí od výšky zvoleného dátového paušálu.

Novinka pre tých, čo chcú využiť každý jeden bajt

 

Túto ponuku Orange špeciálne pripravil pre majiteľov hlasových paušálov Go Europe, ktorí chcú svoje mobilné dáta využiť do posledného bajtu. V prípade, že zákazník nevyčerpá všetky dáta, nemusí už o ne prísť. Stačí keď využije novinku – prenos nespotrebovaných dát len za 1,50 eur a môže s nimi plnohodnotne surfovať v ďalšom fakturačnom mesiaci.

Šikovná Prima s dátovými balíkmi

 

Ani zákazníci, ktorí preferujú slobodu a uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom predplatených kariet, nebudú o nič ukrátení, keďže aj im chce Orange prinášať rovnaké výhody ako zákazníkom s paušálom. Práve pre nich sú pripravené dva nové dátové balíky, aby si mohli užívať internet bez obáv z vysokých poplatkov alebo prečerpania kreditu. Vďaka nim sa už zákazníkom nikdy nestane, že si kvôli internetu v mobile prečerpajú svoj predplatený kredit. Šikovná Prima totiž nečerpá dáta, pokým si zákazník neaktivuje jeden z dátových balíkov.

Na výber majú zákazníci z dvoch balíkov s predplateným objemom dát: 1 GB za cenu 6 eur alebo 200 MB za 2 eurá s platnosťou 30 dní od aktivácie. Dáta si zákazníci môžu navýšiť kedykoľvek počas čerpania balíka, a to aj viacnásobne, a kombinovať ich podľa potreby, pričom každým zakúpením balíka sa predlžuje jeho platnosť o ďalších 30 dní.

Odporučiť Orange sa oplatí: dátový bonus až do výšky 40 GB pre verných aj nových zákazníkov

 

Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Odmenený však bude nielen on, ale aj nový zákazník, ktorý si do Orangeu prenesie svoje číslo. Pri prechode nového zákazníka do Orangeu získavajú obaja odmenu až do výšky 40 GB alebo 150 eur. Od výšky mesačných poplatkov nováčika sa odvíjajú aj benefity pre oboch zákazníkov. V prípade, že sa nový zákazník rozhodne využívať paušál s mesačným poplatkom od 10 eur do 19,99 eur mesačne, obaja automaticky získavajú bonus v hodnote 10 GB alebo 50 eur. Mesačné poplatky vo výške 20 eur až 29,99 eur zabezpečia obom zákazníkom 20 GB dát alebo bonus 100 eur. Ak si nový zákazník v Orangei vyberie a využíva paušál s mesačným poplatkom nad 30 eur, obaja zákazníci budú odmenení bonusom 40 GB dát alebo až 150 eur. Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 eur. Či už dátový alebo finančný bonus sa rozrátava obom zákazníkom počas 20 mesiacov.

Dátový bonus aj pre firemných zákazníkov

 

Orange extra objemom bezplatných dát, až 3 GB mesačne, odmení aj podnikateľov, ktorí urobia komerčnú operáciu s viazanosťou a mesačným poplatkom v minimálnej hodnote 10 eur. Dáta navyše v závislosti od výšky svojho paušálu môžu zadarmo využívať po dobu troch, šiestich alebo deviatich mesiacov.

Nekonečné volania nielen zákazníkom Orangeu

 

Od zajtra môžu zákazníci Orangeu volať so svojimi najbližšími úplne zadarmo aj mimo siete Orange. Za 3 eurá mesačne si môžu vybrať jedno číslo z akejkoľvek siete na Slovensku, na ktoré budú volať neobmedzene bez ďalších poplatkov.

Nákup z pohodlia domova odmenený extra porciou dát

 

Zákazníkom, ktorí nechcú strácať čas a preferujú nákup z pohodlia obývačky, Orange pripravil tiež niekoľko benefitov. Pri kúpe hlasového paušálu cez e-shop, ako darček získajú každý mesiac po celý rok 1 GB dát zadarmo. Bezplatné je aj doručenie nákupu kuriérom počas nasledujúceho pracovného dňa, ku ktorému navyše dostanú zľavu až 70 eur na nový telefón.

Špičkové zariadenia pre viac zážitkov

 

Orange od 27.10. 2017 významne obohacuje aj svoje portfólio zariadení, ktorými zákazníci môžu potešiť seba alebo svojich blízkych. Okrem technologických vychytávok, ktoré si zákazníci môžu vybrať za dotované ceny k balíkom Love, či paušálom Go, pridáva aj dlhoočakávanú novinku od Apple a exkluzívne športové hodinky.

Najnovší model z dielne Apple, iPhone X čoskoro pribudne aj na pultoch v predajniach Orangeu. Predobjednať si ho zákazníci Orangeu môžu však už od zajtra. Dostupný model iPhone X 256 GB bude k dispozícii v plnej cene za 1 399 eur.

Orange pre svojich zákazníkov ako prvý exkluzívne prináša športové smart hodinky Fitbit Ionic, ktoré svojou výbavou uspokoja aj potreby špičkových športovcov. Medzi ich hlavné funkcie patrí:

• Funkcia osobného trénera Fitbit Coach
• Zabudované GPS
• Meranie srdcového tepu
• Vodeodolnosť
• 2,5 GB pamäť na hudbu priamo v hodinách
• Plnofarebný dotykový displej
• Dlhá výdrž batérie minimálne 4 dni
Dostupné sú za plnú cenu 359 eur alebo na splátky už od 14,90 eur mesačne bez navýšenia.

S Balíkom starostlivosti plus sa Orange o svojich zákazníkov postará

 

Nielen špičkové služby, ale aj nadštandardná starostlivosť o svojich zákazníkov je to, na čom Orangeu záleží. Práve teraz svojim zákazníkom prináša Balík starostlivosti plus, s ktorým zákazníci získajú 100 %-nú starostlivosť, za ktorú nezaplatia už ani cent navyše. Balík starostlivosti plus obsahuje podrobný rozpis hovorov či kópiu faktúry, volania na Zákaznícku linku 905, FunFón linku 0919 919 919, Orange Infocentrum 999, Expert linku 14 905, vydanie novej SIM karty aj PUK kódu, teda všetko, čo pre svoje pohodlie potrebujú. Navyše, k balíku je pribalené bezkonkurenčné cestovné poistenie pre celú rodinu. Mesačný poplatok za balík je 3 eurá.

(Zdroj: Tlačcová správa Orange)