Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Nové paušály Telekomu s navýšenými dátami v rýchlej 4G sieti

Nové paušály Telekomu s navýšenými dátami v rýchlej 4G sieti
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
25. 4. 2018
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Telekomunikačný operátor Slovak Telekom dnes predstavil nové paušály s názvom ÁNO, ktoré podľa výšky programu prinášajú neobmedzené volania, neobmedzené SMS a MMS, aj veľké balíky dát. Odlišný bude celkový prístup k portfóliu – používateľ využíva služby z jedného balíka doma i v krajinách EÚ. Nové paušály ÁNO budú k dispozícii už od piatka 27. apríla 2018.

Novou tvárou Slovak Telekomu sa po Petrovi Saganovi stal stand-up komik Bekim Aziri. Tento živel s pozitívnou energiou na rozdávanie svoj humor predvádza v stand-up formáte Temné keci, kde si robí vtipy sám so seba. S úsmevom tvrdí, že je jediný stand-up komik, ktorý robí sit-down tragédiu. Jeho optimistický pohľad a pozitívna energia sa teda stala súčasťou komunikácie Slovak Telekomu.

Aj počas dnešnej tlačovej konferencie Bekim osviežil predstavenie nových paušálov od Slovak Telekomu.

Štruktúra nových programov ÁNO

 

Telekom prináša v novom portfóliu päť programov. Najnižší ÁNO S obsahuje základné balíky služieb, od ÁNO M sú štandardnou súčasťou neobmedzené volania a neobmedzené SMS a MMS správy na Slovensku, do krajín EÚ i v krajinách EÚ v rámci roamingu.

Každý program obsahuje aj voľný balík dát, od programu L ponúkne Telekom väčšie balíky dát.
Najvyšší program ÁNO XXL navyše zahŕňa:

- 300 minút na volania zo SR do Zóny Profi, prichádzajúce volania v tejto zóne i na odchádzajúce volania zo Zóny Profi do SR

- 200 SMS/MMS zo SR do Zóny Profi

- 500 MB dát v Zóne Profi

ÁNO programy v Magenta 1

 

Nové programy sa stanú ešte výhodnejšími, keď ich zákazník vloží do skupiny Magenta 1.
Ak má zákazník aspoň 1 pevnú a 1 mobilnú službu (obe aspoň vo variante M), získa 2x viac minút a 2x toľko dát za nezmenenú cenu a programy vyzerajú nasledovne:

Naďalej platí benefit neobmedzených volaní a správ v skupine pre fixno-mobilné i len mobilné skupiny Magenta 1.

ÁNO programy bez Magenta 1

 

Pokiaľ zákazník bude chcieť využívať programy samostatne, bez zahrnutia do skupiny Magenta 1, bude si ich môcť zakúpiť v nasledujúcom variante:

Neminuté dáta sa prenášajú ďalej

 

Súčasťou nového portfólia ÁNO je novinka prenášania neminutých dát do ďalšieho mesiaca. Ak zákazník neminie voľný objem dát, bude si ho môcť bez poplatku preniesť do ďalšieho. Vďaka tomu zákazník v intenzívnejšom období lepšie využíva svoje dáta – ak vie, že v ďalšom mesiaci bude mať väčšiu spotrebu (napríklad bude častejšie na cestách), dáta si naň odloží.

Súčasne sa po vyčerpaní zahrnutých dát v paušále uplatní iný prístup. Dátová prevádzka sa zastaví a zákazník si môže kúpiť ďalšie dáta, na rozdiel od Happy sa neuplatňuje systém pomalších dát.

Balíčky k portfóliu programom ÁNO

 

K novému portfóliu si bude môcť zákazník dokúpiť aj mesačné balíčky. K ÁNO S bude k dispozícii po 3 € mesačne (pri 24-mesačnej viazanosti) resp. 5 € (bez viazanosti) táto trojica:

- 100 minút do všetkých sietí

- Neobmedzené Telekom volania

- Neobmedzené SMS a MMS do všetkých sietí

Zákazník si bude môcť dokúpiť aj ďalšie dáta. Pre všetky paušály je vytvorený 1 GB balíček za 5 € (pri 24-mesačnej viazanosti), resp. 6 € (bez viazanosti).

Pre programy ÁNO M až XXL bude aj 2 GB balíček za 6 € (pri 24-mesačnej viazanosti) resp. 10 € (bez viazanosti).

K dispozícii budú naďalej aj Denné balíčky: 1 GB za 1 €, resp. neobmedzený denný balíček za 4,99 €.

K programom ÁNO sa bude dať aktivovať aj služba StreamOn, vďaka ktorej môže zákazník za mesačný poplatok streamovať neobmedzene audio a video cez podporované aplikácie zo zdrojov ako Deezer, Spotify či YouTube.

Akciové telefóny k paušálom ÁNO

 

K paušálom ÁNO si môžu zákazníci kúpiť aj akciový telefón. Systém predaja bude rovnaký ako pri paušáloch Happy, kedy bude cena telefónu rozložená na viaceré poplatky. Vďaka nim si zákazník vyberá aj z drahších modelov a nemusí ich zaplatiť vopred. Ponuka smartfónov i ďalších zariadení bude robustná a obsahovať desiatky prístrojov.

Paušály ÁNO bez viazanosti

 

Nové paušály si budú môcť zákazníci kúpiť aj bez viazanosti za tieto ceny:

Benefity pre Easy v Magenta 1

 

Nové benefity budú od 27. apríla 2018 platiť pre Easy karty vložené do skupín Magenta 1. Zákazníci naďalej získajú bezplatné volania a SMS v skupine, po novom navyše dostanú dvojnásobné Extra dáta v rámci balíkov:

- VŽDY GIGA bude obsahovať 1000 MB + 2x500 MB dát

- VŽDY 2GIGA bude mať 2000 MB + 2x500 MB dát

(Zdroj: Tlačová správa a konferencia Slovak Telekom)

Podobné články