Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Nová intuitívna mobilná aplikácia Telekom v modernom dizajne

Nová intuitívna mobilná aplikácia Telekom v modernom dizajne
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
19. 10. 2018
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Telekomunikačný operátor Slovak Telekom dnes uviedol novú Telekom aplikáciu. Tá používateľom ponúkne výrazne zjednodušené ovládanie, nový dizajn, ako aj úplne nové možnosti.

Prehľadnejšie a jednoduchšie

 

Telekom sa pri vývoji aplikácie sústredil na funkcie, ktoré používatelia najviac využívali. Naopak, najmenej využívané funkcie boli z aplikácie odstránené. Umožní to zlepšiť prehľadnosť aplikácie a jej používateľský komfort.

Jedna appka pre všetky služby

 

Do aplikácie sa automaticky zaradí služba evidovaná na SIM kartu, ktorá je aktuálne vložená v telefóne. Používateľ si do však do aplikácie ľahko pripojí aj ďalšie pevné a mobilné služby registrované na rovnaké rodné číslo, či služby blízkych osôb - ako napríklad detí či rodiny.

Používateľ hneď po otvorení aplikácie vidí aktuálnu spotrebu spárovaných služieb. Okrem dizajnu sa mení aj logika zobrazenia spotreby - v porovnaní s predchádzajúcou verziou sa napríklad nezobrazujú minuté SMS, minúty, či dáta, ale naopak ich zostatok.

Platby a dobíjanie kreditu na jeden klik

 

Telekom aplikácia prináša výrazne jednoduchšie možnosti platieb za služby. Vďaka možnosti zapamätania platobnej karty môže zákazník uhrádzať faktúry alebo dobíjať kredit na jeden klik – bez potreby vyťahovania peňaženky. Aplikácia tiež umožňuje uhrádzanie viacerých faktúr súčasne.

Vylepšené funkcie

 

Aplikácia prináša aj ďalšie zaujímavé funkcie, ako napríklad zapnutie upozornení na vystavené faktúry, upozornenia na dochádzajúce mobilné dáta, či možnosti dokupovania doplnkových balíčkov.

Pre Android aj iOS

 

Novú aplikáciu zákazníci získajú v rámci aktualizácie pôvodnej aplikácie Telekom. Ak ju ešte nemajú nainštalovanú, môžu si ju bezplatne stiahnuť v obchodoch Google Play a App Store.

Aktualizácia bude pre prvých používateľov telefónov s OS Android uvoľnená od piatka 19. októbra a jej ďalší roll-out bude prebiehať v najbližších týždňoch.

Aktualizácia aplikácie pre iOS bude uvoľnená v najbližších dňoch.

(Zdroj: Tlačová správa Slovak Telekom)