Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung Fingers: Prvé zariadenie s Emo-LED displejom!

Samsung Fingers: Prvé zariadenie s Emo-LED displejom!
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
1. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Samsung si povedal, že dnes vyčarí úsmev na tvári svojim priaznivcom a do éteru neváhal vypustiť informáciu o tom, že má unikátne inteligentné rukavice Samsung Fingers. Predstavil i parametre, ktoré tieto neexistujúce rukavice obsahujú. Zabavte sa tak na funkcii Talk to the Hand či Voice Amp...

Google nie je jediná spoločnosť, ktorá dnes žartuje. Aj Samsung chce zaujať a podarilo sa. Predstavil inteligentné rukavice Samsung Fingers a zverejnil i parametre, ktoré tieto neexistujúce rukavice obsahujú. Samsung Fingers majú byť najľahším (1g) a najtenším (0,2mm) wearable, aké spoločnosť vôbec ponúka. V strede dlane sa nachádza displej, ktorý má veľkosť 3 palce a je flexibilný. Určite vás dostane informácia, že na jeho výrobu bola prvý raz použitá technológia Super Emo-LED. Ozaj, a rozlíšenie UHD.

Na jednom z prstov je ukrytý 16 mpx fotoaparát, inde je zase integrovaný modul 5G a WiFi 902. Nechýba však ani mikrofón a reproduktor a veľkosť úložného priestoru je 32/64 GB v kombinácii s 4 GB pamäte RAM. Zaujímavá je však otázka batérie. Neexistujúce zariadenie sa dobíja solárnou energiou, ide teda o S Charge. Podľa manuálu vraj máte ruku „elegantne natočiť k slnku“ a moja rada je, že môžete i mávať.

               S Charge

Funkcie sú naozaj neuveriteľné. Môžete použiť Voice Amp, ktorý pomôže zvýšiť váš hlas tým, že si kričíte do palca, alebo si môžu mnohí z vás obľúbiť Talk to the Hand, kedy ruku jednoducho vystrčíte smerom k osobe a tá môže i naďalej „hustiť“ do vás s tým, že vy sa medzitým rozprávate s OZAJSTNÝMI kamarátmi.

                Rozprávaj a s mojou rukou

Rukavice existujú i vo viacerých variantoch, záleží len na vás, či ste typ, ktorý nosieva bežne do práce dlhé, saténové rukavice.

                  Rôzne typy fingers na výniočné píležitosti

Mimochodom, spomínala som projektor...? S Laser s rozlíšením 1,920 x 1,280, keby niečo...