Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Vianoce na Easy: 2x voľný balík dát, ročné balíky v akcii a ďalšie výhody

Vianoce na Easy: 2x voľný balík dát, ročné balíky v akcii a ďalšie výhody
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
22. 10. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Telekom štartuje vianočnú kampaň pre Easy karty a okrem ročných balíkov so zľavou ponúkne viaceré novinky, ako je 2x voľný balík dát pre všetkých či extra kredit pri pravidelnom dobíjaní.

Benefit pre všetkých: 2x voľný balík dát

 

Telekom venuje zákazníkom v rámci vianočnej kampane dva razy voľný balík dát. Zákazník si ho bude môcť aktivovať raz v novembri a raz v decembri priamo v Telekom aplikácii. Každý mesiac získa zákazník 1 GB dát.

Ročné balíky opäť v akcii

 

Vo vlaňajšej vianočnej kampani Telekom odštartoval predaj ročných balíkov dát a tento rok ich znova ponúkne za špeciálnu cenu v nových podmienkach.

Zákazník zaplatí balíček iba raz a platí mu 360 dní. Odteraz si však môže čerpať dáta ľubovoľne podľa potreby. Ročné balíky sa stále poskytujú v dvojakej forme: cez aplikáciu i fyzický kupón ako darček pod stromček.

Väčší balík obsahuje 24 GB dát a vo vianočnej akcii bude za 49 €. Menší balík obsahuje 6 GB dát za akciových 19 €

Nový dátový balík nielen na Vianoce

 

Do ponuky dátových balíčkov pre Easy zaradí Telekom novinku známu už aj z mesačných programov ÁNO a Happy. Easy zákazníci si budú môcť aktivovať denný balík dát GIGA DEN, kde získajú 1 GB dát za 1,5 €. Balík bude platiť 24 hodín od aktivácie.

Extra kredit pri pravidelnom dobíjaní

 

Telekom predstavuje pre Easy zákazníkov ďalší benefit: ak si nastavia pravidelné obnovovanie kreditu (raz za mesiac), získajú aj bonusový kredit. Podľa výšky dobíjaného kreditu sa odvíja aj výška bonusového, až do 30%.

K pravidelnému dobíjaniu pripravil Telekom aj súťaž o 10 kolobežiek: ak si ho zákazník aktivuje od 10.11.2019 do 10.12.2019, bude zaradený do žrebovania automaticky.

(Zdroj: Tlačová správa Slovak Telekom)