Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Motorola razr: Znovuzrodenie ikonického skladateľného telefónu

Motorola razr: Znovuzrodenie ikonického skladateľného telefónu
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
14. 11. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Motorola odhaľuje evolúciu skladateľného mobilného telefónu, ktorý poznačil generáciu: RAZR, módna ikona, ktorá zadefinovala časť popkultúry. Nový motorola razr je úplne prvým vyklápacím smartfónom s flexibilným displejom, ktorý sa neuveriteľne dokáže celý zložiť a okamžite tak prináša známy, no úplne jedinečný mobilný používateľský zážitok.

Motorola razr prináša do smartfónov štýl a vyhotovenie v novom smere. Vyhotovenie z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a 3D Gorilla Glass, vytvára ochrannú vonkajšiu škrupinu, ktorá sa príjemne drží. Rovnako ako pôvodný model RAZR, aj nový motorola razr je tenký a elegantný, pričom sa vyhýba výraznému kontrastu vo farbách a materiáloch, aby nedošlo k narušeniu plynulého dizajnu.

Skladací smartfón Motorola razr.

Vývojári zo spoločnosti Motorola pritom navrhli priemyselne prvý, patentom chránený pánt bez medzery, ktorý umožňuje, aby zostali obe strany prispôsobeného polymérového flexibilného zobrazovacieho systému po zatvorení dokonale zarovnané a chráni displej pred úlomkami a prachom. Antény boli prepracované tak, aby sa zmestili do priestoru dvakrát menšieho ako majú súčasné smartfóny. Zariadenie je pokryté vrstvou, ktorá je odolná voči vode a poskytuje ochranu voči postriekaniu.

Keď sa smartfóny zväčšujú a zväčšujú, razr sa stáva kompaktným. Ak potrebujete dokonalejší zážitok, 6,2-palcový displej Flex View s pomerom strán 21: 9 ponúka funkcie, na ktoré ste zvyknutí. Keď je čas ísť, jednoducho zložte razr a vychutnajte si jeho elegantný, prenosný dizajn, ktorý vďaka ideálnej veľkosti vkĺzne do vrecka.

Skladací smartfón Motorola razr.

Na externom 2,7-palcovom interaktívnom displeji Quick View modelu razr, môžete pracovať s dôležitými informáciami na cestách, môžete zostať jednoducho v kontakte a byť prítomný v danom okamihu. Môžete uskutočňovať hovory, odpovedať na správy, platiť klepnutím, ovládať hudbu, robiť úžasné selfies, používať Google asistenta a pristupovať k prispôsobeným nastaveniam, ako je napríklad zapnutie alebo vypnutie Bluetooth, Wi-Fi, hotspotu a ďalších a to všetko bez toho, aby ste kedykoľvek otvorili váš telefón.

Ikonická značka, prelomová technológia a štýlový dizajn robia z razr modernizovaný zážitok zo smartfónu, ktorý potrebujete. Motorola razr je smartfón, ktorý prináša uspokojivý pocit zloženia telefónu jeho opätovným zaklapnutím.

Nový motorola razr bude od decembra k dispozícii na vybraných trhoch v celej Európe.

Skladací smartfón Motorola razr.

(Zdroj: Tlačová správa Motorola)