Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Galaxy ACE Style pre každého

Galaxy ACE Style pre každého
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
17. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Novinka od Samsungu nechce súťažiť s najlepšími smartfónmi, je určená skôr bežným používateľom a ponúka štandardné vybavenie i funkcie. Dvojjadro s taktom 1,2 GHz, nechýba NFC a nový Android 4.4 KitKat.

Nový smartfón od Samsungu – Galaxy ACE Style môže síce len ťažko súťažiť s Galaxy S5, ale predsa nie každý smartfón je určený tým najnáročnejším používateľom. Samsung teda prestavuje ACE s veľkosťou uhlopriečky 4 palce. TFT displej má pritom rozlíšenie len 480 x 800 pixelov. Predvedie sa procesor s 2 jadrami taktovanými na 1,2 GHz a sekundovať im bude 512 MB pamäte RAM. Výrazne mu však môže pomôcť k plynulému výkonu nová verzia sladkého Androidu 4.4 KitKat.

Galaxy ACE Style je vybavený bezdrôtovými pripojeniami WiFi, Bluetooth 4.0 a prekvapivo si miesto našlo i NFC. Kapacita úložného priestoru je 4 GB, ti sa však dajú rozšíriť o mikro SD kartu, a to až do 64 GB. Fotoaparáty sú dva, predná webkamera s rozlíšením VGA a zadná s rozlíšením 5 mpx. Kapacita batérie je 1,500 mAh a nechýba reálne tlačidlo Home. Cenu a dátum uvedenia zatiaľ nepoznáme, no vieme, že príde v 2 verziách – bielej a sivej.