Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Odneste si to najlepšie z každého okamihu s novým moto e6s

Odneste si to najlepšie z každého okamihu s novým moto e6s
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
16. 3. 2020
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Využite každý deň na maximum vďaka pokročilému duálnemu kamerovému systému a ultraplynulému výkonu. Spoznajte najnovší prírastok do rodiny moto e, model moto e6s, nové zariadenie spoločnosti Motorola, ktoré ponúka všetko, čo používatelia potrebujú.

S novým smartfónom moto e6s teraz môžete pomocou systému duálnych kamier snímať vynikajúce fotografie v profesionálnej kvalite. Použite 13 MPx fotoaparát s ultra-rýchlym zaostrením, nasnímajte svoje najkreatívnejšie fotografie a skombinujte ho so snímačom hĺbky pre rozmazané pozadie a krásne portréty. Ukážte obsah, ktorý nasnímate, na nádhernom 6,1 palcovom displeji Max Vision. Teraz budete mať široký pohľad, ktorý oživí vaše obľúbené filmy, seriály a hry tak ako nikdy predtým - a pritom sa vám pohodlne zmestí do ruky.

Smartfón Motorola moto e6s.

Teraz je ešte ľahšie získať rýchly a ľahký prístup k svojmu zariadeniu pomocou čítačky odtlačkov prstov umiestnenej pohodlne a diskrétne na zadnej časti telefónu. Akonáhle ho odomknete, vďaka ultraplynulému osemjadrovému procesoru s frekvenciou 2,0 GHz nepocítite žiadne oneskorenie. Moto e6s bude reagovať na každý dotyk, klepnutie a potiahnutie prstom, takže sa môžete dostať priamo k dobrým veciam a vedieť, že všetko bude fungovať hladko. S 32 GB vstavaného úložiska máte množstvo miesta pre fotografie, pesničky a filmy a navyše ho môžete rozšíriť až o ďalších 256 GB pomocou slotu na kartu microSD.

Smartfón Motorola moto e6s.

Akokoľvek sa rozhodnete stráviť svoj deň, nikdy nedovoľte škvrnám alebo pošpliechaniu, aby vám stáli v ceste pri zábave. Či sa už chystáte na drink alebo si idete zabehať, vodeodpudivý dizajn váš telefón dôkladne ochráni.

Nový smartfón moto e6s bude k dispozícii v nadchádzajúcich týždňoch vo vybraných krajinách Latinskej Ameriky, Európy a Ázie. Cena zatiaľ nebola oznámená. Ďalšie informácie a špecifikácie nájdete TU.

Smartfón Motorola moto e6s.

(Zdroj: Tlačová správa Motorola)