Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Orange vylepšuje nielen svoj balík Love, ale aj pevné služby

Orange vylepšuje nielen svoj balík Love, ale aj pevné služby
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
18. 6. 2020
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Trojnásobok dát pre celú rodinu, 10% zľava z paušálu alebo extra zľava na zariadenie - to sú benefity, ktoré si naplno môžu užívať zákazníci, pokiaľ si spoja svoje služby do balíku služieb Love. Orange tiež prináša pevné služby s vylepšeniami.

Stačí si spojiť paušál Go a pevný internet do balíka Love a zákazníci si môžu užívať kopec atraktívnych výhod. Pokiaľ si k nemu pridajú aj TV, výhod získajú ešte viac.

Orange aj naďalej pokračuje vo zvýhodňovaní zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať služby balíka Love. Ten obsahuje všetko, čo rodina na komunikáciu a zábavu potrebuje. A teraz môže byť ich komunikácia aj zábava ešte výhodnejšia.

Ak si zákazník spojí svoj paušál Go s akýmkoľvek pevným internetom do balíka Love, automaticky získa 3-násobok dát k svojmu paušálu. Trikrát viac dát do mobilu k svojmu paušálu automaticky získajú aj všetci členovia jeho skupiny Navzájom zadarmo, ktorú založil, podľa objemu dát v ich paušále. Okrem toho sa môže sám rozhodnúť, či si vyberie 10 % zľavu z mesačného poplatku za paušál alebo extra zľavu na zariadenie, ktorá je 4 násobkom hodnoty paušálu.

Tí zákazníci, ktorí si do balíku Love k paušálu Go a pevnému internetu pridajú aj TV, či už na optike, cez kábel alebo satelit si môžu užívať aj TV archív bezplatne a vybrať si 2 tematické TV balíky zadarmo. Zároveň budú môcť TV spojenú s internetom využívať výhodnejšie s lepšou cenou.

Spojenie služieb do jedného balíka služieb Love ešte nikdy nebolo výhodnejšie

Ak si napríklad zákazník spojí svoj paušál Go 30 € a Pevný internet 10 € do balíku Love, za mesačný poplatok 40 € získa nielen neobmedzené volania, SMS a MMS správy a neobmedzené dáta na pevnom internete, automaticky on aj jeho rodina v jeho skupine Navzájom zadarmo získa trojnásobok dát do mobilu k svojmu paušálu. Čiže zákazník s paušálom Go 30 € získa s balíkom Love namiesto pôvodných 4 GB až 12 GB dát na 24 mesiacov.

Ak sa zákazník rozhodne zobrať si zariadenie, zaručene ocení extra zľavu, ktorú s balíkom Love získa. S paušálom Go 30 € k pôvodnej zľave 120 € získa aj extra zľavu 120 €, to znamená, že na nákup akéhokoľvek zariadenia si môže uplatniť zľavu až 240 €. Pokiaľ zariadenie nepotrebuje, môže si uplatniť 10 % zľavu z mesačného poplatku za paušál. Pri paušále Go 30 € tak za 24 mesiacov ušetrí až 72 €.

Spojiť si služby do balíka Love je jednoduché

Stačí, ak zákazník k svojmu Go paušálu a fixným službám (pevný internet alebo pevný internet a TV) kedykoľvek bez ohľadu na viazanosť ktorýchkoľvek služieb podpíše Love dohodu, automaticky získa všetky spomínané benefity až po dobu 24 mesiacov.

Orange prináša pevné služby s vylepšeniami

 

Polovica tohtoročného júna sa v Orangei nesie aj v znamení viacerých vylepšení v pevných službách. Orange TV je cez kábel dostupná na väčšine Slovenska, pri kombinácii televízie s internetom čakajú zákazníkov lepšie ceny a pre domácnosť si môžu zákazníci zabezpečiť lepší Wi-Fi signál.

Pevná televízia od Orangeu bude výrazne dostupnejšia

Podobne ako pevný internet od Orangeu, aj Orange TV cez kábel budú môcť mať od 17. júna 2020 obyvatelia na väčšine územia Slovenska. Donedávna bola pevná Orange TV dostupná iba prostredníctvom optickej siete Orangeu. Teraz ju budú môcť mať zákazníci vďaka spolupráci s partnermi aj tam, kde Orange vlastnú sieť nemá.

V ponuke tak pribudne Orange TV cez vDSL a Orange TV cez cez Optik Partner. Spoločne s Orange TV na optike ich zároveň zastreší spoločný názov Orange TV cez kábel. Zákazník si nemusí sám pred nákupom vyberať, ktorej technológii dá prednosť, ale pri nákupe TV cez kábel mu odporučia tú najvhodnejšiu alternatívu dostupnú na jeho adrese.

Podobne ako doteraz optická televízia od Orangeu, ponúkne Orange TV cez kábel tri balíky – Home Basic TV+, Home Optimal TV+, Home Premium TV+ s mesačnými poplatkami 10 eur, 15 eur a 20 eur mesačne pri 24-mesačnej viazanosti. Dostupnosť pevnej Orange TV takto stúpne takmer 1,5 násobne a používať ju bude môcť približne 1,4 milióna domácností na Slovensku. V televíznom portfóliu naďalej ostáva služba Orange TV cez internet a Orange TV cez satelit. Televíziu od Orangeu tak môže mať skutočne takmer každý.

Lepší internetový signál v domácnosti

A dostupnejšia bude nielen televízia, ale aj internet od Orangeu. Tentoraz nie v zmysle rozšírenia po Slovensku, ale rozšírenia lepšieho internetového signálu po domácnosti. Orange má pre zákazníkov v ponuke dva Wi-Fi zosilňovače. TP LINK RE 450 Wi Fi Extender za štandardnú cenu 59 € a Devolo Magic 2 Wi Fi Start Kit za 119 €. Zákazníci, ktorí majú v Orangei ktorýkoľvek z balíkov programu Love môžu mať tieto zariadenia so zľavou za 30 eur, resp. 60 eur a ešte výhodnejšie si tak užívať skvelé pripojenie v celom dome či byte, alebo trebárs aj na terase.

Pevný internet s televíziou výhodnejšie

Ak si zákazník skombinuje pevný internet s televíziou cez kábel či cez satelit, zaplatí menej. Napríklad základný internet úrovne v kombinácii s “Basic” televíziou môže mať už za 15 eur mesačne. Každú zo služieb môže pritom zákazník využívať na inej adrese.

Uvedené mesačné poplatky platia pri 24-mesačnej viazanosti.

(Zdroj: Tlačová správa Orange)