Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Google Now vám povie, kde ste zaparkovali

Google Now vám povie, kde ste zaparkovali
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
1. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Nájsť parkovacie miesto je síce jedna vec, no nájsť svoje zaparkované auto - aj to dá veru niekedy poriadne zabrať. Google však prichádza s vylepšením aplikácie, ktorá vám prezradí, kde by sa vaše auto malo nachádzať.

Poznáte tú katastrofickú scénu? Obrovské parkovisko a vy stojíte bezradne uprostred, snažiac sa rozpomenúť kam ste zaparkovali auto... U nás to možno až také kruté nebýva, no v miliónových mestách to je určite nočná mora. Google sa však rozhodol pomôcť všetkým zábudlivcom.

                            Parkovanie s Google

Ponúka aplikáciu, ktorá spolupracuje s hlasovým asistentom Google a slúži na nájdenie zaparkovaného auta. Hoci táto možnosť tu už bola, Google vydal včera novšiu verziu svojho Google Search s označením 3.4. Okrem iného je tu aplikácia v podobe novej karty. Na nej sa zobrazuje i mapa, ktorá vám zobrazí polohu vášho zaparkovaného auta a dokonca i čas, kedy ste zaparkovali. Pikoškou však je, že na tejto karte sa vám zobrazia i možné alternatívy, kde by ste auto mohli hľadať. Občas sa totiž i s navigáciou v Google Maps stane to, že vás zavedie, ehm, trochu inde, ako plánujete...