Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG F70 podporí LTE a obsahuje Android 4.4

LG F70 podporí LTE a obsahuje Android 4.4
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
13. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG je tu už čochvíľa s novým smartfónomm s označením F70, ktorý bude podporovať LTE a v Európe sa ho dočkáme v priebehu mája. V jeho útrobách bude pracovať OS Android KitKat a štyri jadrá procesoru Snapdragon. Ohlásený bol už na MWC 2014.

Nový smartfón LG F70 je tu s IPS displejom s veľkosťou uhlopriečky 4,5 palca s rozlíšením 800 x 480 pixelov. Vo vnútri sa nachádza procesor v podobe Qualcomm Snapdragon 400 so štyrmi jadrami a taktom 1,2 GHz. K tomu patrí 1 GB pamäti RAM a možnosť 4 GB a 8 GB úložným priestorom (v závislosti na miestnom trhu). Nič z toho nie je, samozrejme, obrovskou bombou pre náročných používateľov, no LG týmto smartfónom len cielene mieri do strednej vrstvy priemerných smartfónov. Operačný systém bude mať na starosti Android 4.4 KitKat.

Batéria je vyberacia a má kapacitu 2,240 mAh a smartfón podporuje LTE sieť. bude vybavený rôznymi zaujímavými nastaveniami, ako napríklad „Knock Code“. Ten umožní používateľovi vybrať si sériu poklopkaní po displeji na to, aby ho odomkol. Toto už poznáme z viacerých zariadení od LG. Juhokórejský výrobca zatiaľ nespresnil dátum uvedenia, cena by však mala byť asi 180 eur.