Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Computex 2014: Keď nestačí duálna SIM, je tu Acer

Computex 2014: Keď nestačí duálna SIM, je tu Acer
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
3. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Acer Liquid E700: Nie všetci ľudia sú prácou pripútaní iba na jedno pevné miesto v kancelárii či v jednom meste – niektorým dokonca nestačí ani jedna krajina a k ich dennej rutine patrí cestovanie. Práve pre nich je tu novinka od Aceru, ktorá prináša možnosť využitia nie dvoch, ale rovno troch SIM kariet.

Taiwanský výrobca Acer pokračuje s predstavovaním nových zariadení v domácom prostredí na Computexe a predviedol smartfón, ktorý vlastní až 3 SIM karty. Je otázne, či ich používateľ využije, no Acer vraví, že necháva priestor nie len pre zahraničnú SIM kartu, ale aj pre kartu nášho súkromného telefónu, kým ste na služobných cestách. Bohužiaľ, vyzerá to tak, že karty nie je možné používať naraz – kým máte aktívnu jednu, ostatné dve sú v stand-by režime.

Vnútro Aceru Liquid E700

Acer Liquid E700 má 5-palcový displej s rozlíšením 720 x 1,280 pixelov. Procesor obsahuje 4 jadrá MediaTek MT6582 s frekvenciou 1,2 GHz, ktorým sekunduje pamäť RAM veľkosti 2 GB. Úložný priestor má kapacitu 16 GB, no môže sa rozšíriť o mikro SD kartu. Operačný systém má na starosti Android verzie 4.4 KitKat. Fotoaparáty sú tu klasicky dva, zadný má 8 mpx a predný rozlíši 2 mpx. E700 bude dostupný v auguste za cenu 199 dolárov. 

(Mimochodom, trojitú SIMku majú i LG a Motorola.)

foto: mobilegeeks