Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

InnoTab Max: Tablet s edukačnými aplikáciami pre deti

InnoTab Max: Tablet s edukačnými aplikáciami pre deti
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
9. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Popri všetkých špičkových tabletoch sa objavia z času na čas i také, ktoré sú určené pre trochu menšie ruky. Jedným z nich je i InnoTab Max, ktorý je priamo navrhnutý pre deti. Má trochu robustnejšiu vizáž, no predstavte si, čo všetko sa môže deťom s tabletom prihodiť...

Tablet s názvom InnoTab Max prichádza s vopred nainštalovanými 18timi aplikáciami vrátane mp3 a video prehrávačov. Nechýba ani prehliadač s bezpečnostnými prvkami – niečo ako detská poistka. K dispozícii je približne 200 rôznych edukačných učebných programov od Androidu a dobre padne i viac ako 650 softvérových a aplikačných titulov v obchode s aplikáciami priamo od spoločnosti VTech. Spoločnosť však zatiaľ nezverejnila názov Androidových hier dostupných na tablete.

Technické špecifikácie, ktoré sú zatiaľ známe, vravia o 7-palcovom displeji s rozlíšením 1,024 x 600 pixelov. Kapacita úložného priestoru je 8 GB rozšíriteľných o SD kartu až do 32 GB. Procesor zatiaľ nie je známy, fotoaparát rozlíši 2 mpx.

Zaujímavou funkciou je VTech Premium Kid Connect, čo je aplikácia, ktorá umožní dieťati posielať a prijímať textové a hlasové správy či fotografie so všetkými členmi rodiny, ktorí majú v smartfóne nainštalovanú tiež túto aplikáciu pre iOS i Android. Zariadenie bude dostupné v auguste za zatiaľ neznámu cenu.