Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Flash news: Vyhraj dnes zakrivený TV od Samsungu!

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
6. 11. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak, NAY Elektrodom a nákupné centrum Aupark Bratislava pripravili na štvrtok 6. novembra pre všetkých návštevníkov netradičné popoludnie plné tanca, zábavy a nových Samsung zakrivených UHD televízorov.

Súčasťou programu, ktorý začne o štvrtej hodine popoludní v centrálnom priestore nákupného centra, bude aj žrebovanie o najnovšiu Samsung zakrivenú UHD TV UE55HU7100. Stačí si počas akcie v čase od 16:00 do 19:45 zakúpiť akýkoľvek produkt značky Samsung v predajni NAY Elektrodom v Auparku a každý zákazník bude zaradený do žrebovania. Meno víťaza bude oznámené o 20:00 na hlavnom pódiu. A aby čakanie na žrebovanie nebolo pridlhé, popoludnie spríjemnia tanečníci premiérou ich novej Tron Dance Show, v ktorej sa spája tanečné umenie s technológiou budúcnosti. Ich vystúpenia budú v troch blokoch o 17:00, 18:15 a 19:30 hod. Počas prestávok návštevníkov budú zabávať tanečníci pri b boy jam-e.

A tí, ktorým tanec nič nehovorí, sa môžu dosýta „vyhrať“ s novými Samsung zakrivenými UHD televízormi a vyskúšať si, ako sa im bude ovládať televízor v ich obývačke.