Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Bezplatná aktualizácia pre Smart TV s webOS 1.0

Bezplatná aktualizácia pre Smart TV s webOS 1.0
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
7. 9. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Aktualizáciu zadarmo si pripravila spoločnosť LG Electronics pre majiteľov Smart TV s operačným systémom webOS 1.0 - Value Pack Upgrade obsahuje štyri hlavné funkcie nového systému webOS 2.0 - My Channels, Quick Setting, Input Picker a Live Menu. Vďaka aktualizácii je ovládanie intuitívnejšie a reakcie rýchlejšie.

Funkcia My Channels umožňuje nastavenie obľúbených kanálov Live TV či set-top boxu do úvodného Launcher Baru. S Quick Setting možno ľahko nastaviť požadované vlastnosti operačného systému bez prerušenia sledovania televízneho programu.

Okamžité používanie a jednoduché pripojenie je umožnené vďaka Input Picker, funkcie, ktorá vie ihneď rozpoznať pripojené zariadenie. Užívateľské prostredie je ďalšia z hlavných zmien s aktualizáciou webOS - Live Menu je teraz intuitívne a ľahko sa používa. Vďaka aktualizácii bude systém tiež rýchlejší pri načítaní, ako aj prepínanie medzi aplikáciami.

Upgrade pre webOS 1.0 bude dostupný od 21. septembra 2015. Pri nastavení automatických aktualizácií bude balíček nainštalovaný. Pokiaľ nie je táto funkcia povolená, správa o inovácii sa užívateľovi zobrazí vo vyskakovacom okne a bude krok za krokom navádzaný k úspešnému nainštalovaniu aktualizácie.

LG, televízor, webOS 1.0, webOS 2.0, operačný systém, IFA 2015, technológie, novinky

(Zdroj: Tlačová správa LG)