Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG ponúka Slovensku televízory, ktoré zaujmú!

LG ponúka Slovensku televízory, ktoré zaujmú!
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
7. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť LG zavítala už aj na Slovensko so svojimi novinkami, ako líder v oblasti OLED TV nám prináša kolekciu 4K Ultra HD OLED a full HD modely. Zaujímavosťou by mohli byť najmä 55EA970V a 55EA980V so zaobleným dizajnom a prijateľnými cenami.

Dočkáme sa i série produktov s uhlopriečkami 55 a 65 palcov s rozlíšením Ultra HD (UB980V, UB850V, UB950V). V nich sa nachádzajú Ultra IPS panely s rozlíšením 3840 x 2160 poskytujúce vysokú úroveň detailov, presnosť farieb a dokonca i väčší pozorovací uhol. Tieto televízory zvládnu generovať najmodernejší 3D obraz, ktorý sa môže sprárovať i s technológiou Cinema 3D. Vtedy vedie k poriadnemu zážitku zo sledovania, ktorý vás doslova pohltí.
Spomínané Ultra HD zariadenia sú vybavené platformou webOS Smart TV. Tá poskytuje grafické užívateľské rozhranie znižujúce počet potrebných krokov na prepínanie medzi dostupným obsahom. Používateľ má tak zjednodušené hľadanie i výber z možností. Výhodou je listovanie medzi službami bez toho, aby museli odísť z práve sledovaného programu. Organizácia dostupného obsahu na platforme webOS do kariet rozdelených podľa kategórií prebieha vďaka LG Store.

webOS pre televízory LG

Pohodlné pripojenie, silný výkon
Nový prírastok do kategórie SoundPlate™ (model LAB340) je vybavený robustným 4.1 kanálom, nechýba výkonný zvukový systém a externý bezdrôtový subwoofer. Ponúka tak plný zvuk.
LG Sound Bar je spoločníkom pre televízie rôznych veľkostí a štýlov. Jednotky LG NB5540 a NB4540 sú vybavené 4.1 kanálmi a 320W výkonu. NB5540 obsahuje tiež Hi-Fi Digitálno-analógový prevodník (DAC) pre lepší zážitok z počúvania.