Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Runtastic Orbit vás nabáda k pohybu

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
31. 7. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ak ste už počuli slovíčko Runtastic, potom ste sa zrejme stretli s aplikáciou, ktorá zaznamenáva športovú aktivitu. Spoločnosť stojaca za aplikáciami si však povedala, že dosť bolo poskytovania fitness záznamníkov pre tretie strany a prichádza sama s vlastným fitness náramkom s názvom Orbit.

Orbit robí to, čo sa od každého podobného zariadenia očakáva, teda počíta kroky, monitoruje spánok, počíta spálené kalórie a podobne. Orbit je dokonca vodotesný, takže s ním môžete ísť plávať. Samozrejmosťou je beh a atletika. Ráno vás dokáže prebudiť jemným vibrovaním na zápästí. Zaujímavá je možno funkcia, ktorá vás, rovnako vibráciami, pobáda k tomu aby ste cvičili ďalej. Registruje totiž, že ste už dlhší čas v kľude.

Čo má Orbit mierrne odlišovať od podobných zariadení je fakt, že má aspoň aký-taký displej, kde si môžete v rýchlosti počas behu či iných cvikov pozrieť základné údaje. Tlačidlom sa navyše preklikávate k ďalším poskytnutým informáciám. Orbit má však iba malý displej a plnohodnotne sa všetko zobrazuje na aplikácii vo vašom smartfóne. Podporujú ju obe platformy iOS aj Android, dá sa teda stihanuť z iTunees i Googe Play. Zariadenie je dostupné oddnes za cenu 119 dolárov. V balení sa však nachádzajú až dve farby remienka a tiež klipsňa, ktorou môžete Orbit prichytiť na časť odevu.