Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

BRAVIA S90 vás pohltí krivkami i 4K

BRAVIA S90 vás pohltí krivkami i 4K
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
19. 8. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Sony pridáva do svojho portfólia 4K televízorov novinku BRAVIA S90 4K, ktorá má štvornásobné rozlíšenie v porovnaní s Full HD. S90tku uvidíme v troch variantoch – ako 65 (165 cm) a 75 palcovú (190 cm) a jednu i s jemne zakrivenou obrazovkou prinášajúcou prirodzený obraz. Umožňuje pohodlný výhľad pre všetkých v miestnosti.

Stretneme sa so známou technológiou TRILUMINOS, ktorá podporuje farebné emócie, X-tended Dynamic Range zase inteligentne zvyšuje kontrast tam, kde treba zvýrazniť svetlé tóny alebo, naopak, verne zobraziť čiernu farbu. Procesor 4K X-Reality PRO od Sony má na starosti upscale signálu bežného TV vysielania aj Blu-ray filmov na štvornásobne vyšší počet pixelov v porovnaní s Full HD. Naviac, počas filmov alebo športu máte možnosť využiť vyspelé technológie Sony, ktoré rozjasnia farby. Kvalita obrazu novej BRAVIA S90 je rovnaká, akú ponúka oceňovaný 4K televízor Sony X9.

V S90 sa premiérovo predstaví 4.2 kanálový systém Sony Multi-angle Live Speaker, ktorý využíva oddelené riadiace jednotky na presné rozloženie zvuku vo všetkých reproduktoroch. Dva nízkofrekvenčné reproduktory zabudované v televízore sa postarajú o hlboké a silné basy.

Špecifikácie:

Veľkosť obrazovky

75” (KD-75S9005B) / 65” (KD-65S9005B)

Rozlíšenie

4K (3840x2160)

Obrazový procesor

4K X-Reality PRO

Farebnosť

TRILUMINOS Display

Jas a kontrast

X-tended Dynamic Range

Motionflow

Motionflow XR 800Hz

Repruduktory

4.2ch Multi-angle Live Speaker s Discrete Processing

One-Flick zábava

Rýchly štart & playback; priamy prístup s novým používateľským rozhraním; Intuitive Control s One-Flick diaľkovým ovládačom

Užívateľský zážitok

Social Viewing; Live Football Mode; One-touch mirroring; Photo Share

3D

Aktívne (dva páry okuliarov v balení)

Skype kamera a mikrofón

Zabudované

One-Flick diaľkový ovládač

Súčasť balenia

Bezdrôtový subwoofer

Voliteľné (SWF-BR100) or (SW-BR100B)