Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TS LG: Práčka Titan 2.0 spája dizajn a moderné technológie

TS LG: Práčka Titan 2.0 spája dizajn a moderné technológie
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
15. 10. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Nová práčka od LG Electronics ponúka štýlový vzhľad, moderné funkcie, šetrné pranie a možnosť prepojenia so smartfónom. Vyznačuje sa extrémne rýchlym praním - štandardný program trvá iba 59 minút. Titan 2.0 je ideálnou práčkou pre moderné a časovo vyťažené domácnosti.

Múdrejšia, než by ste čakali

Ovládanie práčky smartfónom vyzerá ako vzdialená budúcnosť. Práčka Titan 2.0 je však vybavená technológiou NFC a prostredníctvom aplikácie Smart Laundry ponúka až 8 nových pracích programov, ktoré je možné si ľubovoľne stiahnuť. Funkcia Smart Diagnosis šetrí čas i peniaze - aplikácia poradí, ako problém vyriešiť na mieste, alebo či je potrebné zavolať servisného technika.

Vyprané za 59 minút

Základný program prania bavlnenej bielizne pomocou funkcie TurboWash™ zaberie iba 59 minút. Jedným z jeho krokov je aj sprchovanie bielizne čistou vodou, ktoré odstráni nečistoty a zvyšky pracieho prášku a zároveň šetrí materiál oblečenia. Rovnaké pracie cykly u iných práčok trvajú aj o pol hodiny dlhšie a spotrebujú až o 40% viac vody. Titan 2.0 má aj špeciálnu funkciu parného prania TrueSteam™. Tá vie vyhladiť pokrčenú bielizeň, osviežiť už nosené oblečenie, ale aj efektívnejšie rozpustiť prací prášok.

Dizajnový spotrebič

Dizajn je u domácich spotrebičov často zanedbávanou témou. Pre mnoho moderných domácností je však rovnako dôležitý ako funkčnosť a technické špecifikácie. Nesmrteľnej čiernobielej kombinácie sa drží nielen celkový vzhľad, ale aj dotykový ovládací panel s bielym podsvietením či veľké dvierka s tenkým okrajom.

LG Titan 2.0 si môžete zaobstarať vo všetkých dobrých elektropredajniach za cenu od 699 EUR (7kg verzia) a od 729 EUR za 8kg verziu.

(Zdroj: TS LG)