Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TS LG: Monitory pre profesionálov a hráčov

TS LG: Monitory pre profesionálov a hráčov
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
4. 12. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG Electronics (LG) predstavuje tri nové monitory, ktoré uľahčia prácu grafikom či architektom, potešia ale aj priaznivcov počítačových hier. Skvelé rozlíšenie, reálna čierna a maximálne užívateľské pohodlie, to sú hlavné benefity týchto monitorov.

„Chceme našim zákazníkom ponúknuť profesionálne monitory vhodné pre každodenné použitie v práci, ale aj pre prvotriednu multimediálnu zábavu,“ komentuje Veronika Vargová zo spoločnosti LG Electronics. „Všetky tri monitory majú skvelé rozlíšenie, ktoré je najmä pre profesionálov v oblasti grafického dizajnu absolútne kľúčovým faktorom pri výbere zobrazovacej technológie,“ dodáva.

Partner profesionálov
Monitor 31MU97 s ultravysokým 4K rozlíšením a verným zobrazením farieb je ideálny predovšetkým pre fotografov či grafických dizajnérov. S vernou 10-bitovou farebnou hĺbkou je práca s obrazom veľmi presná a príjemná. IPS displej podporuje viac ako 99,5% Adobe RGB priestoru a ponúka užívateľom mnoho farebných možností podľa potreby. Dual Color Space umožňuje súčasné zobrazenie dvoch rozdielnych farebných módov, vďaka čomu môže užívateľ porovnávať svoju prácu z rôznych pohľadov v ten istý okamih.

Monitor 31MU97

Perfektné zakrivenie
Monitor 34UC97 ponúka nielen IPS panel, ale aj zakrivený displej s pomerom strán 21: 9. Displej o veľkosti 34" tak ponúka široké využitie od práce cez hrania hier až po sledovanie filmov. Quad HD rozlíšení s 3440 x 1440 bodov ponúka skvelé podmienky pre prácu. Displej je kompatibilný s PC i počítačmi Mac. Podporuje rozhranie Thunderbolt™ 2 a USB 3.0.

Monitor 34UC97

Pre herných nadšencov
Herný monitor 24GM77 je navrhnutý tak, aby spĺňal prísne podmienky hráčov. Ponúka obnovovaciu frekvenciu 144 Hz, mód Dynamic Action Sync (DAS) alebo optimalizáciu pre FPS hry (first person shooters). Monitor tak bezproblémovo zvláda čiernu farbu v rôznych herných scénach, ostré zobrazenie obrazu, či rýchle reakcie za menej ako 1 ms.

Herný monitor 24GM77

Na slovenskom trhu budú od novembra dostupné modely 31MU97 za 1 070 € a 24GM77 za 330 €, model 34UC97 v cene 980 € bude dostupný od januára 2015.

(Zdroj: TS LG Electronics)