Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Multi-Room zaplní hudbou celý váš domov

Multi-Room zaplní hudbou celý váš domov
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
24. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Sony predstavuje novú sériu bezdrôtových Multi-Room reproduktorov, soundbarov, podstavcových TV reproduktorov, AV prijímačov a mikro Hi-Fi systémov, ktoré Vám sprostredkujú stabilný zážitok z hudby vo vysokej kvalite z rôznych zdrojov – kdekoľvek a kedykoľvek.

Pomocou technológie NFC a One-touch je možné jediným dotykom streamovať kryštálovo čistý zvuk s ostrými výškami a sýtymi basmi z vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Prehrávať vo vysokej kvalite môžete aj hudbu uloženú v počítači alebo na domácom serveri. K dispozícii sú aj internetové služby ako Google Cast™ alebo Spotify Connect .

Technológia High-Resolution Audio vám prináša čistý hudobný zážitok plný emócií akoby priamo od interpreta. Keďže je táto technológia schopná reprodukovať oveľa viac detailov než CD alebo MP3, pomocou High-resolution Audio budete schopní vnímať aj tie najjemnejšie nuansy a dynamiku každého tónu.

CMT-SX7

Aj keď počúvate vysoko komprimovanú MP3 hudbu, technológia Sony DSEE HX™ z nej vyťaží to najlepšie a priblíži ju kvalite High-resolution Audio, pričom nahradí chýbajúce informácie o vysokých frekvenciách, ale aj ďalšie detaily, ktoré vytvárajú prirodzenejší zvuk.

Nezávislé počúvanie hudby Multi-Room Vám umožňuje počúvať to, čo chcete kedykoľvek a kdekoľvek vo vašom domove. Jednoducho použite svoj telefón alebo tablet s aplikáciou SongPal™, pomocou ktorej môžete ovládať prehrávanie hudby z viacerých zdrojov v každej izbe. Navyše môžete pomocou SongPal™ okamžite presmerovať prehrávanie z jedného zdroja na všetky reproduktory, čo je ideálne riešenie, ak potrebujete zabávať dom plný hostí.

X88

Pokročilá dvojpásmová technológia WiFi zaistí bezproblémové prehrávanie po vašej domácej bezdrôtovej sieti. Rovnako excelentne bude znieť aj hudba, ktorú budete prehrávať z mobilného telefónu pomocou technológie Bluetooth®.

Nová technológia LDAC™ od firmy Sony umožňuje vysokokvalitné prehrávanie zvuku cez Bluetooth. Keďže je prenosová rýchlosť LDAC trikrát rýchlejšia, bude aj váš zážitok z hudby o to kvalitnejší.

HT-ST9

Najnovšie bezdrôtové reproduktory, soundbary, prijímače a hi-fi systémy od firmy Sony podporujú technológiu Google Cast. Vašu obľúbenú hudbu teda môžete prehrávať veľmi jednoducho cez populárne služby ako Pandora, Deezer a Google Play™ Music priamo z mobilného telefónu alebo tabletu.

Nemusíte nič nastavovať – kvalita zvuku je okamžite kryštálovo čistá. Vyberte si vašu obľúbenú službu, ťuknite na tlačidlo Cast na telefóne alebo tablete a na zariadení, ktoré ste zvolili, sa okamžite spustí prehrávanie.

X99

Sony vám umožňuje prehrávať internetové hudobné služby na ktorejkoľvek skupine zariadení vášho Multi-Room hi-fi systému. Je to jednoduché: vo vašej obľúbenej aplikácii stačí spustiť funkciu Cast, vybrať reproduktor alebo skupinu reproduktorov v Mutiroom systéme a počúvať bez ohľadu na to, či máte iPhone, iPad alebo zariadenie s operačným systémom Android.

Najnovšie bezdrôtové reproduktory SRS-X99/X88 s funkciou Multi-Room v sebe spájajú zvuk v hi-fi kvalite a atraktívny minimalistický dizajn “jedinej krabičky”, ktorá sa hodí do každého interiéru. Celkový výkon tohto 2.1 kanálového, 7 reproduktorového systému je 154W, pričom obsahuje až štyri výškové reproduktory Super Tweeter, ktoré zaručujú dokonalý zážitok z vysokých frekvencií.

X99

Sony ponúka celú škálu moderných technológií, ako napríklad digitálny zosilňovač S-Master HX™ pre minimalizáciu skreslenia, DSEE HX, ako aj podporu vysokokvalitných audio súborov, ktoré dodatočne zintenzívnia váš zážitok z hudby.

Systém SRS-X88 v kompaktnom prevedení, ktoré obsahuje subwoofer, stredové ako aj výškové reproduktory Super Tweeter, čím zaručuje hudobný zážitok bez kompromisov.

X88

Prenosný systém SRS-X77 obsahuje zabudovanú nabíjateľnú batériu a ponúka dokonalý zvuk doma aj mimo neho, a to po celých 10 hodín medzi jednotlivými nabitiami (približná doba prehrávania s vypnutým WiFi).

Vystupňujte noci pred televíznou obrazovkou pomocou atraktívnych reproduktorov typu Soundbar HT-ST9 a HT-NT3, ktoré Vám poskytnú viackanálový zvuk a ušetria priestor v obývačke. Prípadne ich využite na prehrávanie hudby jedným dotykom priamo z vášho mobilného zariadenia s podporou NFC a dodajte tak nový rozmer každému večierku.

X77

Reproduktory HT-ST9 a HT-NT3 podporujú High resolution Audio ako aj LDAC, pre vysokokvalitné bezdrôtové prehrávanie hudby cez Bluetooth vhodné pre všetkých audiofilov.

Systém ST9 je doposiaľ najkvalitnejší soundbar od spoločnosti Sony. Poskytuje vzrušujúci hudobný zážitok s 7.1 kanálmi a najnovšími koaxiálnymi reproduktormi, ktoré spájajú basové a výškové reproduktory v jednom kompaktnom zariadení.

HT-ST9

Dialógy, zvukové efekty a hudba vo filmoch vás pohltia vďaka technológii DSP vyvinutej v spolupráci so Sony Pictures Entertainment. S celkovým výkonom 800W poskytuje HT-ST9 kvalitu hodnú dnešných televízií s viac než 46 palcovými uhlopriečkami.

Najnovší podstavcový reproduktor od Sony HT-XT3 s podporou High Resolution Audio ako aj Google Cast pridá filmom a televíznym programom ďalší rozmer pomocou systému s výkonom 350W, 2.1 kanálovým zvukom vďaka koaxiálnym reproduktorom s vysokým rozlíšením a dvomi ovládateľnými integrovanými basovými reproduktormi.

HT-NT3

Kvalitné spracovanie podstavcového reproduktoru zaručuje, že unesie prijímače až do hmotnosti 50 kg; je teda ideálnym doplnkom k modelom BRAVIA s uhlopriečkou do 65 palcov.

7.2 kanálové AV prijímače STR-DN1060/DN860 sú kvalitne spracované, majú množstvo konektorov (6x HDMI vstup na DN1060/ 5x na DN860) a používajú komponenty najvyššej kvality.

HT-XT3

Technológia High Resolution Audio prináša dojem živej hudby priamo do vašej obývačky s podporou širokej škály formátov súborov, vrátane DSD do 5,6MHz pre 2 kanály (USB/sieť), DSD 2,8 MHz pre 5.1 kanálov (USB/sieť/HDMI), 24 bit 192 kHz WAV (7.1 kanálov) / FLAC (5.1 kanálov).

Prehrávajte hudbu bezdrôtovo vo vysokej kvalite pomocou LDAC a vychutnávajte si širokú ponuku internetových hudobných služieb. Systém podporuje prepočítavanie na rozlíšenie 4K a ochranu obsahu HDCP 2.2 pre bezkompromisné streamovanie v rozlíšení 4K.

STR-DN1060

Funkcia Screen Mirroring umožňuje bezdrôtovo zobraziť displej vášho smartfónu na veľkej obrazovke a pomocou HML 3.0 reprodukuje obraz z telefónu na pripojenej televízii vo výnimočne detailnej kvalite 4K Ultra HD. Zabudovaný Bluetooth vám umožňuje uvoľniť sa a relaxovať pri hudbe cez Bluetooth slúchadlá bez toho, aby vám zavadzali akékoľvek káble.

Najnovšie systémy typu soundbar, podstavcové reproduktory a AV prijímače s podporou funkcie Multi-Room sú dostupné od mája, bezdrôtové reproduktory od júna.

STR-DN860

(Zdroj: Tlačová správa Sony)