Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Výstava Audio, video a domáce kino 2015

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
6. 11. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Bratislava sa už tradične na jeseň stala centrom pozornosti nadšencov poriadneho zvuku. Dôvodom je výstava Audio, video a domáce kino, kde sa aj teraz stretlo množstvo vystavovateľov.

Tí návštevníkom predviedli zaujímavosti modernej doby, určené pre priaznivcov najnovších digitálnych technológií, ale aj pre fanúšikov klasických analógových zariadení.

„Na výstave Audio, video a domáce kino nenájdete bežné domáce spotrebiče, ktoré dostanete v elektrách, ale sú tu produkty, ktoré sú na trošku vyššej kvalitatívnej úrovni. Sú určené pre nadšencov, pre audiofilov, pre hifistov, ale chodia už aj celé rodinky aj s deťmi a vyberajú si do tej svojej obývačky, to čo sa im páči, a čo by teda chceli. A čo si vlastne vysnívajú, tak to tu nájdu,“ o výstave rozpráva pán Ivan Čižmárik, Marko Production.

Aj takto to teda vyzeralo už na 10. ročníku výstavy Audio, video a domáce kino 2015, na ktorej mali návštevníci možnosť vidieť desiatky nových produktov od domácich, ale aj zahraničných vystavovateľov.

„Za tie roky nám našťastie vystavovatelia pribúdajú. Na tomto jubilejnom ročníku, desiatom, máme najviac vystavovateľov v našej histórii. Keď sme robili prvý ročník, tak ste tam nenašli žiadny telefón, ani žiadny Bluetooth reproduktor, ale všetko to boli naozaj analógové spotrebiče. Teraz je tá doba už trošku iná samozrejme. Už sa väčšinou aj tie analógové firmy, ich nazvime, začínajú vyrábať digitálne zosilňovače a streamre a Bluetooth reproduktory. Čo nie je na škodu, lebo tak je to aj pre tú mladú generáciu,“ konštatuje pán Ivan Čižmárik, Marko Production.

10. ročník výstavy je za nami, takže zostáva sa tešiť na to, aké novinky prinesie ten jedenásty, opäť o rok na jeseň.