Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung predstavil na veľtrhu CES 2016 svoje audio zariadenia

Samsung predstavil na veľtrhu CES 2016 svoje audio zariadenia
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
6. 1. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung predstavila na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2016 v Las Vegas nové portfólio audio produktov vrátane prelomového soundbaru s technológiou Dolby Atmos® a vylepšených modelov Wireless Audio 360. Nové audio produkty sú navrhnuté tak, aby užívateľom priniesli do domácností doslova pohlcujúci zvuk.

Samsung HW-K950 je prvým soundbarom spoločnosti Samsung vybavený technológiou Dolby Atmos® a vôbec prvým soundbarom na trhu, ktorý túto technológiu preniesol aj do zadných bezdrôtových reproduktorov. Celá zostava HW-K950 poskytuje neuveriteľný 5.1.4 kanálový zvuk.

V tenkom a elegantnom dizajne s výškou iba 2,1" disponuje soundbar tromi prednými a dvoma zadnými reproduktormi, ktoré reprodukujú bohatý a plný zvuk šíriaci sa všetkými smermi. Ten je schopný naplniť akýkoľvek priestor a aj napriek tomu dokáže poskytnúť úplne detailné a realistické filmové zvuky od vystrelenia šípu letiaceho cez celú miestnosť až po kolibríka lietajúceho nad hlavou.

Soundbar je možné tiež bezdrôtovo pripojiť k subwooferu aj zadným reproduktorovým jednotkám. Pre pútavé priestorové audio už nie je nutné využívať stropné reproduktory.

Samsung, CES 2016, reproduktor, 360, soundbar, Wireless Audio 360, Multiroom, R5, Ring Rdiator, HW-K950, technológie, novinky, inovácie, technologické novinky

Samsung taktiež na veľtrhu predstavil celý rad nových farebných a vzorovaných prevedení modelov Wireless Audio 360. Tie prináša zvuk do celej domácnosti a zároveň sú zaujímavou dekoráciou do každej miestnosti. Vďaka patentovanej technológii Ring Radiator môže byť reproduktor umiestnený kdekoľvek a pritom dokáže celý priestor naplniť vysoko kvalitným a vyváženým zvukom.

Samsung opäť posúva hranicu v jednoduchosti dotykového ovládania týchto zariadení, ktoré sa stáva ešte intuitívnejšie. Ovládať sa dajú aj prostredníctvom novej aplikácie v inteligentných hodinkách Gear S2 a Gear S či s inovovanou aplikáciou Multiroom pre smartfóny a tablety. Nové Wireless audio 360 modely ponúkajú nové smart home funkcie vrátane zvukových oznámení a nastavení domáceho kina.

Model R5 získal na veľtrhu CES 2016 v Las Vegas ocenenie za inovácie „Innovation Awards“.

Samsung, CES 2016, reproduktor, 360, soundbar, Wireless Audio 360, Multiroom, R5, Ring Rdiator, HW-K950, technológie, novinky, inovácie, technologické novinky

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)