Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Nové robotické vysávače z obľúbenej série POWERbot

Nové robotické vysávače z obľúbenej série POWERbot
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
11. 1. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung počas veľtrhu CES 2016 v Las Vegas predstavila robotické vysávače pre rok 2016 z obľúbeného radu POWERbot, nové modely POWERbot Turbo a POWERbot Essential Wi-Fi.

Robotický vysávač Samsung POWERbot Turbo je vďaka 70x silnejšej sacej sile spoľahlivým partnerom pre udržanie čistoty v domácnosti. Je vybavený pripojením Smart Control Wi-Fi a užívatelia ho tak môžu ovládať na diaľku pomocou svojho inteligentného telefónu. Funkcia „Select & Go™“ zaznamená virtuálnu mapu celej domácnosti do mobilnej aplikácie a každú miestnosť je možné samostatne pomenovať.

Následne je možné vybrať konkrétne miesta, alebo miestnosti v dome, ktoré majú byť povysávané. Jednoducho sa zvolí miestnosť a vysávač do nej prejde. Zdokonalený systém digitálneho mapovania vie jednoducho naplánovať trasu naprieč celou domácnosťou a užívateľ už nemusí pohnúť ani prstom.

CES 2016, POWERbot Essential Wi-Fi, POWERbot Turbo, Samsung, výsávač, Wifi, technológie, novinky, inovácie, technologické novinky

Robotický vysávač POWERbot Essential Wi-Fi saje desaťkrát silnejšie ako prémiové značky robotických vysávačov a je rovnako vybavený možnosťou Wi-Fi pripojenia. Vďaka tomu je možné ľahko naplánovať konkrétny čas vysávania, alebo zapnutie a vypnutie vysávača.

Oba modely disponujú systémom Visionary Mapping™ Plus vrátane digitálnej kamery a vysoko citlivých senzorov, ktoré vypočítajú optimálnu trasu vysávania. V priebehu vysávania si zapisuje svoju trasu ako digitálnu mapu podlahy (Digital Floorplan®), vďaka čomu vysáva systematicky, a pritom sa ľahko vyhýba typickým prekážkam. Systém Cyclone Force využíva silu centrifúgy a uloží väčšie kusy nečistôt do vonkajšej komory, aby sa predišlo upchatiu filtra a celý priestor bol dokonale vyčistený.

CES 2016, POWERbot Essential Wi-Fi, POWERbot Turbo, Samsung, výsávač, Wifi, technológie, novinky, inovácie, technologické novinky