Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Akčná kamera Veho hneď v 3 variantoch

Akčná kamera Veho hneď v 3 variantoch
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
21. 1. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Veho je pomerne známa najmä z oblasti predaja elektronických doplnkov, ako napríklad slúchadlá, reproduktory, či externé nabíjačky. No ako to už býva zvykom, ponuka sa časom rozširuje. A tak do portfólia firmy pribudli aj ďalšie akčné kamery.

Veho síce už nejaké tie kamery do terénu má, no novú K-sériu mierne vylepšil. A prináša nie jeden, ale rovno viacero modelov. Muvi K-2 NPNG edition je prvým slušným bojovníkom, ponúkne video v kvalite 1,080p schopné zachytávať 60 frejmov / s, no tiež je tu možnosť až 120 frejmov / s. To už však utrpí kvalita a video sa zaznamenáva v rozlíšení 720p. Video bitrate sa vyšplhal na číslo 32 a kamera obsahuje i WiFi, LCD obrazovku veľkosti 2 palce a tiež sú v nej vopred nahraté niektoré funkcie. Okrem toho je tu i vodotesná schránka, ktorá má vydržať záťaž až do 100 metrovej hĺbky. Cena je ustanovená na 280 libier.
Okrem tohto modelu Muvi sú k dispozícii ešte 2 modely, presnejšie K-2 a K-1, ktoré sú o niečo lacnejšie (240 a 190 libier). S tým logicky ubúdajú niektoré funkcie či menší bitrate (nie 32 ale 16), a rovnako tu chýba možnosť 60 fps pri 1 080p. Je to však zaujímavá cenová ponuka a uvidíme, ako sa predaj, ktorý sa spustí vo februári, vyvinie.