Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

CES Unveiled New York pritiahne viac ako 25 inovatívnych spoločností

CES Unveiled New York pritiahne viac ako 25 inovatívnych spoločností
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
4. 11. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Podujatie CES Unveiled New York, ktoré sa bude konať 10. novembra, bude miestom, na ktorom sa stretne viac ako 25 vystavovateľov z celého sveta. Tí sa budú snažiť upozorniť na svoje inovácie v oblasti spotrebnej elektroniky.

CES Unveiled New York je organizované CTA, ktorá zastrešuje medzinárodný veľtrh CES 2017, ktorý sa bude 5. – 8. januára 2017 v americkom Las Vegas. Počas podujatia CES Unveiled New York budú prezentované technológie a zariadenia z oblasti virtuálnej reality, nositeľných zariadení, Smart domácnosti či 3D tlače.

Medzi vystavovateľov, ktorí budú prezentovať svoje výrobky na CES Unveiled New York patria spoločnosti Bosch, BotFactory, Happiest Baby, PillDrill, SPARTAN, ale aj Altia Systems, AMA, eMagin Corp., Fibaro, GoPlug Bags, i-BLADES, Ignition Design Lab, IV Systems, Living in Digital Times, MSI Computer, Oticon, Picobrew, PlayOn, Prusa Research s.r.o., RayVio, Resperate, Robo 3D, Sevenhugs, SmartBeings, Sphericam, The Tiffen Comapant, Tyto Care, uConekt, či viewpointsystem.

CES Unveiled New York

CES Unveiled New York odštartuje s najnovšími trendmi a prieskumom spotrebiteľského trhu, chýbať nebudú prezentácie a konferencie o novinkách z CES. Podujatie sa koná vo štvrtok 10. novembra 2016 v Metropolitan Pavilion v New Yorku.