Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

B&O prináša bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s za dostupnejšiu cenu

B&O prináša bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s za dostupnejšiu cenu
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
10. 2. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Dánska spoločnosť Bang & Olufsen (B&O) je známa svojimi kvalitnými audio produktmi, ktoré však nesú aj tomu zodpovedajúcu cenu. No nové bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s chcú so svojou dostupnejšou cenou 299 dolárov (aspoň z pohľadu B&O ) osloviť širšie publikum spotrebiteľov. Slúchadlá samozrejme do výbavy nedostali niektoré z kľúčových funkcií svojich drahších súrodencov.

Bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s majú rovnaký elegantný dizajn ako modely H9s a H7s. Náušníky sú vyrobené z jahňacieho materiálu, ktorý obopína pamäťovú penu slúchadiel. To všetko dopĺňa ľahký hliníkový rám. Slúchadlá však nemajú žiadnu technológiu pre potláčanie okolitých ruchov, ako nájdeme v modeli H9s za 500 dolárov. No výrobca tvrdí, že dokážu tiež dosť dobre prehlušiť okolité zvuky.

Nové bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s od Bang & Olufsen majú rovnaký elegantný dizajn, ako modely H7s a H9s

Ďalším rozdielom je náhrada dotykového rozhrania za klasické fyzické tlačidlá. To však možno niektorí uvítajú, pretože nie každému sa pozdáva systém „slepého ťukania prstom“ na bok slúchadiel pre vyvolanie určitých funkcií. Tlačidlá na slúchadlách H4s sú tri a slúžia pre nastavenie hlasitosti, zmeny prehrávanej skladby a pre prijatie hovoru.

Bezdrôtovým slúchadlám Beoplay H4s síce chýba technológia pre potláčanie okolitých ruchov, ale ich batéria má výdrž až 19 hodín

Bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s sa k mobilnej aplikácii Beoplay pripájajú prostredníctvom Bluetooth pripojenia. Používateľ si v aplikácii môže prispôsobiť prehrávanie zvuku pomocou štyroch rôznych prednastavených režimov Podcast, Clear, Workout a Commute, alebo si zvuk môže doladiť aj podľa vlastných preferencií. Slúchadlá sa môžu pochváliť dlhou výdržou batérie v dĺžke asi 19 hodín, no a keď jej dôjde šťava, je tu možnosť pripojenia slúchadiel cez pribalený kábel.

Nové bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s sú v antracitovo šedej farbe a už teraz sú k dispozícii v obchodoch Bang & Olufsen a u vybraných predajcov za 299 dolárov.

Bezdrôtové slúchadlá Beoplay H4s sú cenovo najdostupnejšie zo všetkých bezdrôtových slúchadiel spoločnosti Bang & Olufsen