Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

NudeAudio Studio 5: viac zariadení - viac muziky

NudeAudio Studio 5: viac zariadení - viac muziky
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
4. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Studio 5 totiž umožňuje hneď dvojité spárovanie so zariadeniami pomocou Bluetooth, no rovnako i pomocou káblového zvukového vstupu aux-in. Navyše, na vrchu zariadenia sa nachádza Lightning konektor pre zariadenia iOS. Pri ňom je i plastová „stena“ veľkosti smartfónu slúžiaca na ochranu pred zlomením Lightning konektoru s vaším iPhonom, ktorý v podstate vytŕča do okolia.

Spoločnosť NudeAudio je tu so svojím novým reproduktorom Studio 5. Ten je mierne nepravidelného obdĺžnikového tvaru a jeho výhodou je flexibilita pripojenia k zariadeniu, z ktorého chcete streamovať hudbu. Studio 5 totiž umožňuje Bluetooth spárovanie až 2 zariadení naraz, no tiež pomocou káblového zvukového vstupu aux-in. Navyše, na vrchu zariadenia sa nachádza Lightning konektor pre zariadenia iOS. Pri ňom je i plastová „stena“ veľkosti smartfónu slúžiaca na ochranu pred zlomením Lightning konektoru s vaším iPhonom, ktorý v podstate vytŕča do okolia. Lightning dock sa okrem toho dá i otáčať – vľavo, vpravo a meníte tým hlasitosť hudby.

Lightning dock s otočnou hlavňou, pomocou ktorej sa dá regulovať hlasitosť i puazovanie

Zároveň, kým je iPhone v docku, prebieha i jeho nabíjanie. Tiež sa však dá využiť ako tlačidlo na pauza/play. Studio 5 neobsahuje batériu, ale má 16 V adaptér, ktorý privádza energiu starým dobrým spôsobom zo zástrčky. V zadnej časti je i tlačidlo na ovládanie basovej úrovne a spomínaný 16 V a vstup aux-in.