Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prenosná umývačka psov BarkBath dôkladne vyčistí vášho miláčika

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
9. 3. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Majitelia psov to určite dobre poznajú, keď príde rad na umývanie, môže ísť o dosť náročnú prácu. Potrebujete svojho štvornohého miláčika dostať do vane, našampónovať ho, opláchnuť, poutierať a potom všetku poupratovať kúpeľňu a okolie.

Spoločnosť Bissell, ktorá sa zaoberá najmä vysávačmi, však vyvinula prenosnú alternatívu systému BarkBath, ktorá sa dá použiť kdekoľvek a svojou technológiou by sa mohla dať prirovnať k čisteniu kobercov. Používateľ začne tak, že naplní nádržku čistou vodou a do rezervoáru naleje šampón pre psov.

Prenosná umývačka psov BarkBath

Potom už len stačí zariadenie zapojiť a s ručným nadstavcom Bath Tool prechádzať po srsti vášho psa. Pohybuje sa jemným ťahom pozdĺž dĺžky zvieraťa, ako keby ste vysávali koberec. Tryska v nástroji strieka vodu zmiešanú so šampónom priamo až na kožu psa, zatiaľ čo sacia hlavica nasáva kvapalinu späť hore cez srsť, pričom zberá všetky nečistoty. Znečistená voda skončí v separátnej nádrži, ktorá sa dá vyprázdniť neskôr.

Prenosná umývačka psov BarkBath vďaka dômyselnému systému dôkladne vyčistí kožu aj srsť vášho psa

Zariadenie je možné použiť aj k umývaniu citlivých oblastí ako je tvár psa, stačí jemný postrek šampónovej vody na oblasť a použitie tkaniny z mikrovlákien, s ktorou sa očistí koža a srsť v citlivých partiách. Hoci sa hovorí, že šampón sa nemusí oplachovať, používatelia môžu v ďalšej fáze použiť aj umývací cyklus, v ktorom sa strieka iba čistá voda.

Práca s prenosnou umývačkou psov BarkBath by sa dala prirovnať k čisteniu kobercov

Podľa výrobcu by umývanie 36 kilového psa malo spotrebovať len 1,4 litra vody a zariadenie je asi tak hlučné, ako vysávač pri spustení. To by mohol byť u niektorých psoch problém, kým si na to navyknú, pretože nie každý pes obľubuje zvuk vysávača.

Prenosná umývačka psov BarkBath je momentálne súčasťou start-up kampane na portáli Indiegogo, kde je k dispozícii za zástavu v sume 99 dolárov. Plánovaná maloobchodná cena je stanovená na 150 dolárov.