Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Reproduktor Fusion Stereo Active sa vody rozhodne nebojí, vie na nej i plávať!

Autor:
Ľubo Straka
Zverejnené:
31. 3. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Najmä námorníkom a nadšencom lodí, či iných plavidiel, netreba predstavovať výrobcu Fusion. Firma, ktorá je v skupine výrobcu Garmin, sa už roky venuje aj výrobe reproduktorov. Ich prvou prednosťou je však poriadna odolnosť voči vode a dokonca aj tej morskej.

Aby si tieto vlastnosti mohol vychutnať i bežný používateľ, aj bez lode,  prináša výrobca na trh zariadenie Fusion Stereo Active. Ide o hudobný outdorový systém s ochranou v norme IPx7. Celá elektronika je totiž vsadená do krytu, ktorý je nielen odolný voči vode, ale na nej dokonca aj pláva.

Zariadenie reprodukuje zvuk s výkonom až 2x20 wattov. Za všetkým je sústava smerových reproduktorov, ktoré si rozumejú s CLASS-D zosilňovačom a pasívnym žiaričom. Samotné skladby sa pritom do zariadenia dostávajú napríklad cez Bluetooth, takže sa dá spojiť so smartfónom či tabletom. Okrem toho je k dispozícii aj konektor, pre USB kľúč menších rozmerov, keďže je pod ochranným krytom. Spomenúť však treba aj integrované rádio.

Reproduktor Fusion Stereo Active

Vo vnútri Fusion Stereo Active je batéria pre prehrávanie hudby až na 20 hodín. Cez USB konektor sa pritom dá využiť aj pre nabíjanie smartfónu. Z vonkajšej strany sú k dispozícii tlačidlá, ktoré sú tvarované tak, aby sa dali dobre stlačiť nielen rukou, ale aj takým pádlom. Modernejším spôsobom sa dá zariadenie ovládať napríklad cez smart hodinky výrobcu Garmin.

Fusion robí veci odolné vode, a tak vo výbave nájdeme aj ďalší prvok s názvom Active SAFE. Je to puzdro pre mobilný telefón, prípadne doklady či kľúče. Dá sa pritom pripojiť priamo k hudobnému systému.

Či sú to teda rybári, surfisti, jachtári, námorníci, vodáci na splave alebo nadšenci vírivky, práve u nich si Fusion Stereo Active môže nájsť svoje miesto.