Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Sony má "Fľaškové slúchadlá" pre plavcov

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
11. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Sony totiž uvádza na trh svoje vodotesné slúchadlá a mp3 prehrávač pre plavcov Bottled Walkman (Fľaškový Walkman). Zaujímavosťou je určite to, že tieto slúchadlá sa predávajú v štýlovej fľaši s vodou v automate, na aký sme zvyknutí v súvislosti s nápojmi či jedlom.

Hudbu môžete počúvať pri rôznych klasických športoch, pri behu či v posilňovni. No jednou skupinou športovcov, ktorá sa mohla cítiť znevýhodnená, či dokonca ukrivdená – boli plavci. Presne tak – BOLI. Spoločnosť Sony totiž uvádza na trh svoje vodotesné slúchadlá a mp3 prehrávač pre plavcov Bottled Walkman (Fľaškový walkman). Zaujímavosťou je určite to, že tieto slúchadlá sa predávajú v štýlovej fľaši s vodou v automate, na aký sme zvyknutí v súvislosti s nápojmi či jedlom.

Sony Walkman NWZ-W270 má intuitívne ovládanie, 4 GB vstavanej pamäte a 8 hodinovú batériu, ktorá vystačí na snáď viac ako len na tréning – aj na takú dovolenku pri mori. Zaujímavosťou je, že iba 3 minúty nabíjania batérie stačia na to, aby ste mali dosť energie v batérii na celú jednu hodinu. Tiež samotné slúchadlá sú stavané na poriadne zafixovanie vo vašich ušiach, aby ste náhodou počas intenzívneho tréningu o ne neprišli. Podľa prvých testov v redakciách to vyzerá, že i kvalita zvuku je naozaj pomerne slušná.