Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Dovolenkové kompakty do vrecka

Dovolenkové kompakty do vrecka
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
8. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ak sa chystáte na dovolenku a vašou túžbou nie je zrkadlovka, ale iba známa „mydlová škatuľka“, ktorú budete mať stále poruke, potom by vás mohli inšpirovať dve menšie zariadenia od Sony s názvom Cyber-shot W830 a W810.

Úlohu malých kompaktov síce už postupne preberajú naše smartfóny, no stále nemajú všetky naše "mobily" k dispozícii 20,1 mpx, ako je to pri Cyber-shot W830 a Cyber-shot W810 modeloch od Sony. Ponúkajú kombináciu slušnej kvalitu a prijateľnú cenu, no karty zamiešajú aj intuitívnym ovládaním, ergonómiou i novými funkciami.

Sony W830 a Sony W810

Beauty Effect umožní okamžitý jemný retuš pokožky, vybieli zuby a rozžiari oči, Picture Effect povzbudí kreativitu vďaka intuitívnemu ovládaniu nástrojov na oživenie fotografie. Vďaka efektu Party zase dosiahnete slušnú svetelnosť i na tých, povedzme, temnejších diskotékach. Do letoviska zahaleného bielym pieskom a palmami sa zase môže hodiť Sweep Panorama, teda poriadne široký záber pozdĺž pobrežia. A mimochodom, video robíte v HD kvalite. Fotoaparáty sú k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach.

              Sony W830