Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung Level: Nové audio zariadenia k smartfónom a tabletom

Samsung Level: Nové audio zariadenia k smartfónom a tabletom
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
12. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Samsung prináša na trh nové zariadenia určené pre smartfóny a tablety – ide o sériu prémiových audio zariadení, do ktorej patrí trojica slúchadiel Level Over, Level On a Level In s rôznymi vlastnosťami i veľkosťami a nechýba ani reproduktor Level Box.

Samsung Electronics je tu s novinkami v rámci audio doplnkov k vášmu smartfónu či tabletu. Predstavuje novú radu audio produktov Level, kam patrí trojica slúchadiel Level Over, Level On, Level In a reproduktor Level Box. „Uvedomujeme si význam hudby v živote našich zákazníkov. V sérii produktov Level sme stvárnili úžasné audio produkty s organickým zvukom, prvotriednym dizajnom a optimalizovaným mobilným audio ovládaním, ktoré je určené pre mobilných používateľov,“ vraví JK Shin, výkonný riaditeľ a vedúci divízie IT a Mobile Communication v spoločnosti Samsung Electronics.

Level Over
Slúchadlá prekrývajúce celé ucho sú vlajkovou loďou audio produktov značky Samsung. HD zvuk, ergonomický dizajn, dotykové ovládacie prvky a bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth. Reproduktor Dynamic Driver má veľkosť 50mm a je vyrobený z neodýmu. Má o 30% silnejší magnet ako klasické magnety a zabezpečuje hlbší a prirodzenejší zvuk. Rezonancii medzi vibračnou doskou a rámom zabraňuje práve štruktúra bez hrán a z bio celulózy. Okrem toho je tu i hybridný typ aktívneho rušenia šumu, ako vo vnútri slúchadiel, tak aj s mikrofónom z vonkajšej strany, ktorý sníma blokované zvuky. Vďaka komplexnému ekvalizéru Samsung SoundAlive si môžete prispôsobiť zvukové zážitky na vybraný typ hudby a inteligentné ovládanie hlasitosti Samsung Level vedie k prevencii a ochrane sluchu. Ich cena je 349,90 eur.

Level On
Tieto slúchadlá sedia na ušiach a pomocou 40 mm 2-vrstvovej membrány pružne tlmia prúdenie vzduchu. Stretneme sa s nimi v priebehu tohto mesiaca za cenu 199,90 eur.

Level In
Level In sú slúchadlá do uší a vďaka 3-pásmovému výkonnému reproduktoru sa aj pri nich dočkáme plného zvuku. Zachytáva všetky nízke, stredné aj vysoké tóny s oddelením od okolitého zvuku. Ich cena bude 149,90 eur.

Level Box
Prémiový kompaktný Bluetooth reproduktor obsahuje veľký stereoreproduktor s veľkosťou 56 mm a pasívny vysielač. Vďaka tomu je systém optimalizovaný pre siný a vyváženejší zvuk. Proti ozvene a redukcii hluku bojuje špeciálny dizajn a vstavaný mikrofón umožňuje telefónne a konferenčné hovory. Pre zrýchlenie prepojenia so smartfónom stačí využiť NFC, no ak ním práve zariadenie nedisponuje, dá sa využiť i klasické Bluetooth. Reproduktor obsahuje tlačidlá na ovládanie hlasitosti a batériu s 15 hodinovou výdržou.