Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung: Novinky z radu WB už aj na Slovensku

Samsung: Novinky z radu WB už aj na Slovensku
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
16. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Samsung ponúka viacero noviniek z radu fotoaparátov WB a ich spoločnými črtami je napríklad funkcia Tag&Go, alebo možnosť odfotografované snímky ihneď zdieľať, a to pomocou technológie NFC a WiFi. Nepotrebujete pritom samozrejme nastavovať prenos.

Samsung uvádza aj na slovenský trh prírastky, ktoré tento rok pribudli v rodine WB. Majú spoločné technológie Tag&Go, NFC i WiFi, čo značne uľahčuje prenos fotografií. Tag&Go je technológia, ktorá prepája smartfóny či tablety s fotoaparátmi WB iba tým, že ich priložíte k sebe. Netreba pri tom ručne nič nastavovať. Získate tak prístup k celému radu funkcií – napríklad fotgrafie prezerané na fotoaparáte sa automaticky odosielajú do spárovaného mobilného zariadenia cez Auto Beam. Pomocou Auto Share sa zase odosielajú fotky ihneď po nasnímaní do smartfónu a odbúrajú sa tak starosti so zálohovaním. Mobile Link umožní vybratie presných obrázkov na prenos do mobilného zariadenia kvôli jednoduchej a prehľadnej organizácii. S funkciou Remote Viewfinder urobíte z mobilného zariadenia vzdialený hľadáčik. Kým teda odchádzate od nastaveného záberu a pripravujete samospúšť, stále si na smartfóne môžete sledovať kompozíciu záberu.

SMART fotoaparát Samsung WB2200F disponuje 60-násobným optickým zoomom a snímačom BSI CMOS 16MP. K dispozícii je 20mm širokouhlý objektív. Cena je 429 €.

SMART fotoaparát Samsung WB1100F obsahuje 35-násobný optický zoom a 25mm širokouhlý objektív. Cena je 239 €.

Samsung SMART fotoaparát WB350F je vybavený 21-násobným optickým zoomom a 23mm širokouhlým objektívom. Nechýba 16 MP BSI CMOS snímač a cena je 239 €.

SMART fotoaparát Samsung WB50F má 12-násobný optický zoom a snímač 16 MP CCD. Cena je je 169€.

SMART fotoaparát Samsung WB35F je vybavený 12-násobným optickým zoomom a 16MP CCD snímačom a jeho cena je 149 €.