Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG predstaví na veľtrhu CES 2021 designové spotrebiče

LG predstaví na veľtrhu CES 2021 designové spotrebiče
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
8. 1. 2021
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Nábytkový koncept spotrebičov spoločnosti LG Electronics zažije svoj očakávaný globálny debut na veľtrhu CES 2021, s interaktívnym zážitkom, ktorý účastníkom umožňuje navrhnúť virtuálny životný priestor so zariadeniami, ktoré možno prispôsobiť podľa ich predstáv.

Tieto nové produkty poprednej svetovej spoločnosti v oblasti domácich spotrebičov stierajú hranicu medzi najmodernejšími domácimi spotrebičmi a designovým vybavením. Súčasťou kolekcie sú chladničky InstaView Door-in-Door, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, vodný filter, WashTower a Styler.

Schopnosť týchto produktov ľahko sa integrovať do akéhokoľvek prostredia zvyšuje rozmanitosť luxusných materiálov a moderných farieb, ktoré možno vhodne kombinovať a zladiť. Set koncepčných nábytkových spotrebičov LG ponúka mnoho kombinácií materiálov a farieb, z ktorých je možné vyberať, čo zákazníkom umožňuje prispôsobiť každý produkt tak, aby vyhovoval ich osobnému vkusu a dekorácii akejkoľvek miestnosti v ich dome.

Prémiového vzhľadu koncepčných nábytkových spotrebičov je ďalej dosiahnuté použitím rôznych povrchových úprav, vrátane nerezovej ocele, skla, kovu a inovatívneho materiálu FENIX s pokročilou technológiou povrchovej úpravy, navrhnutého talianskou spoločnosťou Arpa Industriale. Nepriehľadný, proti odtlačkom prstov odolný a na dotyk príjemný materiál FENIX ponúka vynikajúcu odolnosť a nadčasový, ale zreteľne moderný vzhľad.

Prostredníctvom inovatívneho zážitku, poskytovaného virtuálnym showroomom na veľtrhu CES 2021, poskytuje spoločnosť LG návštevníkom príležitosť online si vyskúšať pozoruhodnú všestrannosť tejto kolekcie. Návštevníci si budú môcť navrhnúť svoj vysnívaný interiér a zaplniť ho koncepčnými nábytkovými spotrebičmi LG vo farbách a povrchových úpravách podľa vlastného výberu.

„Nábytkovým konceptom spotrebičov LG sú viacúčelové produkty, ktoré poskytujú to najlepšie z formy aj funkcie,“ uviedol Lyu Jae-cheol, prezident spoločnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Túto kolekciu sme vyvinuli štýlovým zlúčením nábytku a vysoko výkonných domácich riešení, aby sme pomohli pripraviť cestu k jednotnejšiemu a priestorovo integrovanému domovu.“

Navštívte virtuálny výstavný stánok LG na veľtrhu CES 2021 od 11. januára a vyskúšajte si koncepčné nábytkové spotrebiče LG vo virtuálnom životnom priestore.

(Zdroj: Tlačová správa LG)