Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung: Práčka so sušičkou v jednom

Samsung: Práčka so sušičkou v jednom
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
11. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Samsung prináša do slovenských predajní práčku kombinovanú so sušičkou, kde nechýba technológia Eco Bubble, digitálny invertorový motor so zárukou 10 rokov a všeličo iné. Ide o model Samsung WD806U4SAWQ, ktorý zároveň i usporí elektrickú energiu a postará sa o bielizeň aj po vypraní.

Práčka so sušičkou Samsung WD806U4SAWQ poskytuje používateľovi na výber zo 16 režimov (12 na pranie, 4 na sušenie) a jeden špeciálny program pre outdoorové oblečenie alebo program pre hygienické ošetrenie bubna. Nachádzajú sa tu inovatívne prvky ako Super Eco Wash, ktorý umožní až 70% úsporu energie. Tiež je tu i program Air Wash, ktorý zbaví bielizeň zápachu a baktérií vďaka horúcemu vzduchu. „Bez použitia vody a chemických prípravkov môžete v krátkom čase osviežiť vašu bielizeň. Ohriaty vzduch odstráni z textílií nielen nepríjemný zápach, ale aj baktérie napríklad z prikrývok a vankúšov,“ vraví Katarína Holíková, produktová manažérka pre práčky spoločnosti Samsug Electronics Czech and Slovak. V režime Eco Bubble sa už od začiatku cyklu tvorí „bohatý penový vankúš“ zmiešaním vody, pracieho prostriedku a následným vstrekovaním vzduchu.

Nachádza sa tu i vylepšený diamantový bubon – je prispôsobený tak, aby sa aj veľmi jemné textílie vyprali šetrným spôsobom. Ovládanie práčky prebieha cez prehľadný GLED displej a dotykové tlačidlá. Digitálny invertorový motor sa postará o efektivitu a výdrž, no aj zníženie hluku a vibrácií. Obsahuje permanentné magnety pre tichšiu a výkonnejšiu prevádzku. Nedochádza totiž k obrusovaniu uhlíkov a má väčšiu životnosť. Záruka je preto až 10-ročná. Cena práčky je 814 eur s DPH.