Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Earin: Takmer neviditeľné slúchadlá

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
16. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ex-vývojári zo Sony a Nokie sa spojili, aby priniesli miniatúrne slúchadlá, ktoré nie sú spojené káblom navzájom, ale ani so samotným prehrávačom. Spárujú sa so smartfónom pomocou Bluetooth a vložia do uší. Po troch hodinách ich môžete opäť nabiť pomocou malého zariadenia, ktoré slúži ako batéria.

Slúchadlá do uší postupne zmenšujú svoju veľkosť. I keď zatiaľ určite nie je nad tie výkonné väčšie slúchadlá, ktoré vám obopnú celé ucho - pre bežných používateľov, ktorí chcú počúvať hudbu len tak, pri behu či prechádzke je tu Earin. Sú to slúchadlá do uší, ktoré neobsahujú kábel. To znamená, že ich temer nie je vidno a najmä sa nemusíte namáhať s rozuzľovaním kábla.

Earin pochádza z dielne bývalých vývojárov Sony a Nokia a práve čakajú na svoju podporu na Kickstarteri. Slúchadlá sa bezdrôtovo spoja rozhraním Bluetooth so smartfónom a potom už len stačí pustiť tlačidlo „Play“. Earin obsahujú malú batériu, ktorá vydrží 3 hodiny. To síce nie je práve najdlhšie, no k dispozícii je aj malý obal s integrovanou batériou, kde si môžete svoje mini slúchadlá nabiť za jazdy na akomkoľvek mieste. Ich cena bude 170 dolárov a ak bude kampaň úspešná, dočkáme sa ich v januári budúceho roka.