Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Kybernábytok: Nová Binárna kolekcia do vašej obývačky

Kybernábytok: Nová Binárna kolekcia do vašej obývačky
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
24. 12. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Benjamin Rollins Caldwell je autorom novej kolekcie nábytku, ktorá pozostáva zo starých kúskov počítačov, od matičných dosiek cez elektroniku. Je určená do obývačiek.

Návrhári nábytku niekedy siahnu po nezvyčajných kúskoch i materiáloch, ktoré použijú na svoje výtvory. Benjamin Rollins Caldwell sa už dlhšiu dobu venuje výrobe nábytku z vecí, ktoré sú určené buď na vyhodenie alebo recykláciu a jeho najnovšia kreácia sa volá Binárna kolekcia obývačkového nábytku. Celá totiž pozostáva zo starých kúskov počítačov, od matičných dosiek cez elektroniku.

Binárna kolekcia nábytku

Základ nábytku tvoria väčšie plechové časti počítačovej zostavy, ktoré neskôr dopĺňa počítačovými kartami, matičnými doskami, procesormi i diskami. Čalúnenie zase tvoria tkané ultra ATA káble či iné typy zväzkov káblov. Caldwell pritom nie je žiaden nováčik či šarlatán, má za sebou niekoľko úspešných projektov a vyštudované umenia a biznis na univerzite v Kalifornii. Založil si i vlastné štúdio BRC Design, ktoré vyrába na objednávky zaujímavé dizajnérske kúsky.