Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung: Nové monitory a SMART Signage obrazovky

Samsung: Nové monitory a SMART Signage obrazovky
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
11. 2. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila na európskom fóre v Monaku nový produktový rad svojich monitorov a SMART Signage televízorov. Tieto špičkové riešenia zahŕňajú najnovšie zakrivené a Ultra High Definition (UHD) monitory, ktoré predstavujú pokrok z hľadiska technológií a dizajnu. Sprostredkovávajú skvelý zážitok pre spotrebiteľov aj podniky.

V čele s modelmi SE790C, SD590C a SE510C ponúka Samsung kompletný balík pokročilých zakrivených monitorov. Vyznačujú sa moderným, minimalistickým prevedením. Spolu s týmito funkciami nabitými monitormi prestavuje Samsung taktiež UHD model UD970. Tento monitor vyniká bezkonkurenčnou presnosťou pri zobrazovaní realistických farieb a detailným, takpovediac živým zobrazovaním obsahu vo vysokom rozlíšení.

Samsung taktiež predstavuje 55-palcový SMART Signage televízor RH55E druhej generácie. Vďaka elegantnému dizajnu s vylepšenou kvalitou obrazu a zabudovaným systémom pre správu obsahu (CMS) ponúka RH55E firemným zákazníkom možnosť zvýšiť ich ponuku prostredníctvom plne prispôsobiteľných oznámení.

„Najnovšie monitory a SMART Signage televízory spoločnosti Samsung vytvárajú nové možnosti pre spotrebiteľov aj podniky. Mali by byť vnímané ako inovatívne nástroje, ktoré lepšie vychádzajú v ústrety obchodným cieľom. Tešíme sa na objavovanie nových možností a zdieľanie našej vízie nápaditých a inteligentných produktov s našimi partnermi a distribútormi v Európe,“ povedal Petr Kheil, riaditeľ divízií spotrebnej elektroniky a IT/Business Enterprise spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

SD850

Zakrivené monitory

Najnovšia séria zakrivených monitorov bude oporou domácnosti alebo kancelárie. Poskytuje príjemný, podmanivý zážitok zo sledovania vďaka obrazovkám, ktoré kopírujú prirodzené zakrivenie oka. Séria zakrivených monitorov zahŕňa kľúčový 34-palcový model SE790C, ktorý sa vyznačuje ultraširokým pomerom strán 21:9, a 27-palcové modely SD590C a SE510C.
Ocenený monitor Samsung SE790C má optimalizované zakrivenie, rozlíšenie Ultra Wide Quad HD a vynikajúci kontrastný pomer. Vďaka integrácii týchto predností a funkciám zvyšujúcich produktivitu a zábavu je zážitok zo sledovania jednoznačne odlišný od plochých obrazoviek alebo konkurenčných zakrivených monitorov. Model SE790C získal nedávno „Ocenenie za overenie zakrivených monitorov Samsung z hľadiska komfortu pre oči“ od TÜV Rheinland, vedúcej medzinárodnej certifikačnej organizácie, po procese dôkladného hodnotenia a overovania výkonnosti. Tento proces overenia hodnotil monitor z hľadiska podania a jednotnosti farieb, šírky pozorovacieho uhla a prevádzky bez preblikávania.

Okrem prepracovaného dizajnu a stojanu v tvare T majú zakrivené monitory SD590C a SE510C tiež pokročilý režim šetrný k očiam pre bezproblémové a pestré sledovanie multimediálneho obsahu.

UHD monitory a monitory hlavného prúdu

Prvý profesionálny UHD monitor spoločnosti Samsung, 31,5-palcový UD970, poskytuje profesionálom vrcholný vizuálny zážitok. Ako špičkový LED monitor, ktorý predstavuje 99,5-percentnú farebnú podporu Adobe RGB a režim displeja dual-color, zohľadňuje UD970 veľmi presné podanie farieb a zníženie výstupných chýb pri tlači. Najlepšiu skúsenosť spotrebiteľov v danej triede zaisťuje precízna továrenská kalibrácia, profesionálna funkčnosť prevedenia a prispôsobiteľné nastavenie obrazovky.

UD970

Pre firemných zákazníkov predstavuje Samsung SD850 Business Monitor vo veľkostiach 27 a 32 palcov. Tento monitor je určený pre profesionálov, ktorí vyhľadávajú vylepšenú tvorbu obsahu a produktivitu práce. Rozlíšenie Wide Quad HD spoločne s mimoriadnym a funkčným prevedením monitora SD850 spĺňa silnejúce nároky na produktivitu a kvalitu zo strany profesionálnych zákazníkov.

Samsung taktiež vyzdvihuje prednosti svojich monitorov SE360 a SE390 – konvenčných, napriek tomu precízne navrhnutých zakrivených monitorov pre všetkých spotrebiteľov. Oba modely sú k dispozícii vo veľkostiach 23,6 a 27 palcov. Vyznačujú sa tenkým rámčekom, stojanom v tvare T a technológiou Touch of Color. Monitory Samsung SE360 a SE390 sprostredkovávajú vynikajúcu kvalitu obrazu a umožňujú využiť široký pozorovací uhol 178 stupňov, režim s jemným modrým svetlom, ktorý je šetrný k očiam, technológiu zamedzujúcu poblikávanie a funkciu Eco-Saving Plus. Konštrukcia monitorov s čistým a moderným prevedením bez použitia PVC zvyšuje celkový zážitok zo sledovania.

SMART Signage televízory

V nadväznosti na úspešné televízory Samsung SMART Signage pre malé a stredné firmy, je druhá generácia s označením RH55E navrhnutá tak, aby odovzdávala zákazníkom účinné obchodné oznámenia. Okrem symetrického, tenkého rámika ponúka 55-palcový LED displej RH55E vylepšenú kvalitu obrazu a vstavaný systém pre správu obsahu (CMS). Umožňuje tak vytvárať plne prispôsobiteľné oznámenia inšpirujúce firemných zákazníkov. Aktualizovaná konektivita, odolnosť a predĺžená záruka na tri roky zabezpečujú, že komerčné televízory SMART Signage spĺňajú všetky potreby a ciele majiteľov podnikov v celom rade trhových sektorov.

Prvá generácia, 48-palcový SMART Signage televízor RM48D, je revolučné komerčné riešenie typu All-in-one pre malé a stredné firmy. Vďaka kombinácii informačných a propagačných výhod digitálneho displeja s živým TV vysielaním umožňuje RM48D firmám zdieľať rôzne vlastné ponuky a oznámenia v spojení so zábavným alebo multimediálnym obsahom. Spoľahlivý a odolný televízor RM48D je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku až 16 hodín denne sedem dní v týždni.

RM48D

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)