Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Epson SC-P400 tlačí fotografie v profesionálnej kvalite

Epson SC-P400 tlačí fotografie v profesionálnej kvalite
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
10. 9. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Najnovšia profesionálna tlačiareň fotografií formátu A3 + od spoločnosti Epson spája ľahké, štýlové a kompaktné prevedenie s mnohými funkciami, pre tlač profesionálnej kvality na rad médií. Tlačiareň SC-P400 je kombináciou pigmentových atramentov a pokročilého pripojenia do cenovo dostupného balíčka a je tak ideálna pre amatérskych fotografov a fotografických nadšencov.

Fotografi teraz môžu tlačiarňou SC-P400 vytvárať pôsobivé výtlačky profesionálnej kvality. Využitie atramentovej sady UltraChrome HiGloss 2 so siedmimi farbami a optimalizátorom lesku znamená, že fotografie budú mať živé farby a rovnomerne hladký a lesklý povrch. Atramenty sú nanášané tlačovou hlavou, vytvárajúce najmenšie atramentové kvapky medzi fotografickými tlačiarňami formátu A3 + na trhu , čo zaisťuje mimoriadne presné výtlačky.

Vytváranie výtlačkov profesionálnej kvality až do formátu A3 + je naozaj jednoduché. Vďaka širokej rade podporovaných médií možno vystaviť ohromujúce fotografie mnohými rôznymi spôsobmi. Užívateľom túžiacim po výtlačkoch múzejnej kvality, ponúka SC-P400 rovno dráhu pre vkladanie Art materiálov so zadným podávaním jednotlivých listov. Presná tlač na rolu média, s jadrom o šírke dvoch palcov, je zaistená pomocou dvoch držiakov role. Užívateľom požadujúcim fotografie na silnej podložke, tlačiareň potlačuje pevné médiá o sile až 1,3 mm a tiež CD a DVD disky.

Epson, tlačiareň, SC-P400, atramentová tlačiareň, IFA 2015, technológie, novinky

Nový model je flexibilnejší ako predtým a je vybavený pokročilými možnosťami pripojenia, vrátane tlače cez rozhranie Wi-Fi. Nech používate inteligentný telefón alebo tablet, jednoducho si do zariadenia stiahnite aplikáciu iPrint a môžete rýchlo a ľahko tlačiť fotografie bezdrôtovo. Pomocou vstavaného ethernetového pripojenia možno tlačiareň zapojiť do miestnej siete vo fotolaboratóriu alebo kancelárii.

SC-P400 je najmenšou a najľahšou fototlačiarňou formátu A3 + s pigmentovými atramentmi na trhu1. Užívatelia tak môžu ušetriť cenné miesto na stole či na prepážke. Štýlový a profesionálny dizajn ju predurčuje k tomu, aby sa stala ideálnym doplnkom moderných domácností, štúdií a kancelárií.

Tlačiareň SC-P400 bude na trhu k dostaniu od 1. novembra 2015.

Epson, tlačiareň, SC-P400, atramentová tlačiareň, IFA 2015, technológie, novinky

(Zdroj: Tlačová správa Epson)