Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Lenovo Flex 20 - duálny spôsob použitia

Lenovo Flex 20 - duálny spôsob použitia
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
5. 9. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Bezrámový Lenovo Flex 20 All in one je vďaka nenápadnému stojanu vhodný ako tablet i stolový počítač. Zaujímavosťou je rozhranie Aura, ktoré umožní manipuláciu dvom a viacerým osobám naraz s rôznymi aplikáciami. Dostupný s radou procesorov "i" od Intelu a HDD či SSHD.

Pozornosť si na výstave IFA v Berlíne určite získal i bezrámový Lenovo Flex 20 All in one. Vďaka nenápadnému stojanu je totiž možné razom vyrobiť z tohto tabletu poriadnu obrazovku stolového počítača.

Lenovo Flex 20 ako tablet i stolový počítač

Zariadenie s uhlopriečkou 19,5 palca má hliníkové telo a môže ho používať viac osôb naraz. Unikátne rozhranie Aura totiž umožňuje napríklad manipuláciu s aplikáciami či súbormi dvom a viac osobám naraz, teda napríklad prácu s fotkami či videom celej rodinke. Tiež je však v obchode s aplikáciami dostupných množstvo ďalších spoločenských aktivít. Operačný systém má na starosti Windows 8, pohodlný pre dotykové zaridenia. V rámci procesorov je dostupný až po 4.generáciu Intel Core i7 a strop pamäte DDR je 8 GB. IPS displeju sa ušlo rozlíšenie 1600 x 900 pixelov a priestor dostali dva konektory USB 3.0, či modernejšia verzia Bluetooth - 4.0.