Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

3D Babies vám vytlačí očakávané dieťa

3D Babies vám vytlačí očakávané dieťa
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
21. 1. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Tí, ktorí by svoje dieťa už najradšej držali v náručí sa môžu upokojiť. Spoločnosť 3D Babies im totiž vyrobí 3D model ich zatiaľ nenarodeného dieťaťa. Spoločnosť na to využíva 3D/4D ultrazvuk a pomocou počítačovej grafiky vytvorí umelý plod, ktorý sa potom vytlačí na 3D tlačiarni.

Nanajvýš zvláštne, ale predsa len. Niektorí rodičia sa chcú nechať prekvapiť pohlavím svojho očakávaného dieťaťa, iní zase netrpezlivo očakávajú každú novú informáciu a podľa toho kupujú i výbavu. No tí, ktorí by svoje dieťa už najradšej držali v náručí sa môžu uspokojiť tiež. Spoločnosť 3D Babies im totiž vyrobí 3D model ich zatiaľ nenarodeného dieťaťa. Spoločnosť na to využíva 3D/4D ultrazvuk a pomocou počítačovej grafiky vytvorí umelý plod, ktorý sa potom vytlačí na 3D tlačiarni v podobe figúrky.

3D Babies vám vytlači z ultrazvuku figúrku 3D dieťaťa

K dispozícii sú však len tri veľkosti, a to 8-palcové 3D dieťa, 4-palcové polovičné 3D dieťa a 2-palcové Mini 3D dieťatko. Ak ste si už zvolili veľkosť, potom je tu ešte na výber farba, tiež z troch odtieňov – bledá, stredná a tmavá farba pokožky. Posledným bodom je, či chcete, aby boli viditeľné pohlavné orgány dieťaťa. Ak je vám nepohodlné držať svoj 23-týždňový model budúceho dieťaťa, môžete však takto spraviť i dodatočne – modelu budú počas grafických prác vtlačené črty už narodeného bábätka. Extrémom je snáď fakt, že existuje i niečo ako predvyrobený model – je to dieťa Kim Kardashian, ktoré si v prípade záujmu tiež môžete objednať...