Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Eutelsat Broadband prináša satelitný internet Tooway Open za atraktívnu cenu

Eutelsat Broadband prináša satelitný internet Tooway Open  za atraktívnu cenu
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
3. 11. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Eutelsat Broadband, obchodná jednotka spoločnosti Eutelsat, oznámila uvedenie novej služby vysokorýchlostného internetového satelitného pripojenia na internet pod názvom Tooway Open na slovenskom trhu za veľmi atraktívne ceny a bez obmedzení prenesených dát.

Prečo práve Open? Pretože táto nová služba je bez obmedzení! Len vďaka Tooway Open si zákazníci a firmy na Slovensku budú môcť dopriať neobmedzené satelitné pripojenie na internet s rôznou úrovňou rýchlostí od 5 do 30 Mbps za ceny už od 14,90 EUR.

Služba je určená všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú vysokorýchlostné pripojenie na internet za rozumnú cenu. Zákazníci získajú prístup k najrýchlejšej vysokorýchlostnej satelitnej službe v Európe a budú môcť využívať rýchlosti až 30 Mbps (download) a do 6 Mbps (upload).

Eutelsat Broadband prináša satelitný internet Tooway Open  za atraktívnu cenu 

"Novinka Tooway Open je ideálnym riešením pre menšie firmy, ľudí pracujúcich z domu, alebo lokality so slabým či žiadnym pripojením na internetové siete. Zároveň sme si istí, že všetkých osloví cena, ktorá sa vyrovná cene za pevné pripojenie," hovorí Marek Hrkeľ, marketingový manažér služby tooway na Slovensku. „Satelitné pripojenie na internet je dostupné kdekoľvek na území republiky a tak sa pre mnohých ľudí môže stať riešením ich problémového alebo neexistujúceho internetového pripojenia,“ dodáva.

Tooway Open je ľahké nastaviť: pre svoje fungovanie potrebuje iba malú satelitnú anténu a modem pripojený k počítaču. Satelitný komplet, ktorý si zákazník od spoločnosti prenajíma za nulový poplatok, si môže každý nainštalovať sám, alebo inštaláciu zveriť niektorému z autorizovaných distribútorov tooway™, ktorí boli na túto prácu priamo vyškolení spoločnosťou Eutelsat Broadband.

Pre viac informácií o službách tooway™ navštívte: www.tooway.sk.

(Zdroj: Tlačová správa Eutelsat Broadband)