Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Zaujímavá flexibilita v podaní HP Envy Recline

Zaujímavá flexibilita v podaní HP Envy Recline
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
5. 9. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

HP predstavuje svoje All-In-One zariadenie s flexibilnou konštrukciou v dvoch verziách - 23 a 27 palcov. Z tabletu sa tak razom stane stolový počítač. Operačný systém Windows 8, procesory Intel Core (až do i7) a nechýba ani NFC či HDMI.

Tým tabletom predsa len niečo chýba... Je to detail, no stačilo by to... Nakloniť? Presne tak, výrobca HP a prichádza so zariadením Envy Recline vo verzii dotykového IPS full HD displeja s 23 a 27 palcami. Konvertibilné zariadenie je schopné nakláňať obrazovku vďaka ohybnému kĺbu v rozmedzí uhlov 5 – 145 stupňov, a tak ponúka ozajstné pracovné pohodlie. Envy Recline patria do kategórie All-In-One.

Konštrukčne zaujímavý HP Envy Recline

Intuitívny operačný systém Windows 8 poháňa procesor Haswell 4.generácie a úložný priestor má až 1 terabajt. Maximálne 16 GB pamäte RAM a grafická karta v podobe Nvidia GeForce budú vhodné pre nejedného hráča počítačových hier či náročného spotrebiteľa v oblasti programov, ktoré potrebujú na svoj chod práve túto posilu. Množstvo portov, kde nechýba HDMI a USB 3.0 dopĺňa i bezdrôtové NFC a zahanbiť sa nenechali ani médiá v podobe HD kamery či reproduktory od Beats Audia.