Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Creative Sound BlasterX Siege a Vanguard: Pravá hráčska myš a klávesnica

Creative Sound BlasterX Siege a Vanguard: Pravá hráčska myš a klávesnica
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
12. 1. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila svoje dva nové prírastky, patriace do hernej série Sound BlasterX - Sound BlasterX Siege M04 a Sound BlasterX Vanguard K08. Precízna herná myš a mechanická herná klávesnica sú od základu navrhnuté tak, aby zabezpečili profesionálnym hráčom víťažstvo.

Sound BlasterX Siege M04

 

Sound BlasterX Siege M04 je profesionálna herná myš zostrojená s PixArt PMW3360 IR LED senzorom a 32-bit vysoko rýchlostným MCU. Môže pochváliť 1000 Hz polling rate-om a citlivosťou 12,000 DPI. Sleduje úplne každý pohyb ruky bez vlastnej akcelerácie a nulovej predikcie kurzora, čím dáva hráčom presné ovládanie. V spojení s nízkou 2mm zdvihovou vzdialenosťou zaručuje herná myš Siege M04 presné mapovanie obrazových bodov (pixelov) 1:1 na displejoch s vysokým rozlíšením bez nežiadúcich náhodných pohybov.

Vďaka 7 plne programovateľným tlačidlám vrátane špeciálneho tlačidla Sniper s 3-úrovňovým DPI spínačom pre ľahký prístup a prepínanie, prichádza herná myš Siege M04 s internou pamäťou, takže používatelia si môžu naprogramovať úrovne DPI a Polling rate (rýchlosť komunikácie myši s PC), svetelné profily rovnako, ako aj priraďovať jednotlivé funkcie rôznym tlačidlám podľa vlastných potrieb. Myš je vybavená mechanickými switchmi značky OMRON z pravej aj ľavej strany s 50 miliónmi bezchybných kliknutí.

Herná myš Creative Sound BlasterX Siege M04

Ergonomicky navrhnutá myš pre pravákov pohodlne padne do dlane, vyhovuje však obom dlaniam. Jej protišmykový matný povrch a štrukturovaná gumová spodná časť zaručujú dokonalé uchopenie aj po dlhých hodinách hrania. Je vybavená nízkou úrovňou trenia, veľkým povrchom PTFE nožičiek, čím Siege M04 poskytuje veľmi hladké kĺzanie po povrchu.
Herná myš Siege M04 prichádza s plne programovateľným systémom osvetlenia Aurora Reactive so 16.8 miliónmi farieb. 11 nezávislých LED segmentov zoradených po celom obvode myši poskytuje brilantné osvetlenie všetkých hrán (All-Edge Light Display) – je to jediná myš s takýmto osvetlením.

Sound BlasterX Vanguard K08

 

Sound BlasterX Vanguard K08 je prvá vysoko výkonná mechanická herná klávesnica od Creative. Klávesnica Vanguard K08 s americkým rozložením kláves prichádza s nastavenými mechanickými klávesami - PRES (Perceive-React-Execute Switch) – profesionálne vyvinutými pre intenzívne akcie za minútu hrania a veľa pohodlne napísaných slov za minútu. Tieto voliteľné klávesy sú navrhnuté a vyrobené v spolupráci s popredným svetovým dodávateľom kláves, OMRON.

Pýši sa neuveriteľnou životnosťou pri úrovni 70 miliónov úderov a 45 g silou klepnutia s tichou spätnou väzbou dotyku na klávesu, profesionálne nastaviteľné prepínače sú veľmi citlivé a trvácne. PRES prepínače majú tiež veľmi krátku 1.5mm vzdialenosť, pričom teda celková vzdialenosť je len 3.5mm, v porovnaní s hodnotami 2.0 amm a 4.0mm bežných prepínačov.

Herná klávesnica Creative Sound BlasterX Vanguard K08

Tie sú optimalizované k 25% rýchlejšej aktivácii, takže hráči môžu vypáliť príkazy pri vyššej rýchlosti a stláčať o 12,5% viac tlačidiel, a s menším počtom chýb. Vrcholom všetkého je, že na rozdiel od bežných prepínačov sú všetky prepínače na klávesnici Vanguard K08 vybavené technológiou dvojitých krížových bodov proti zlyhaniu bezpečných spojov, čím sa zaisťuje presné vykonanie príkazu, aj keď jeden spoj zlyhá.

Nízko profilové klávesy na klávesnici Vanguard K08 zaisťujú rýchle ťahy pre pohodlný rýchly vstup, zatiaľ čo 26-key rollover (26 kláves zaznamená súčasne) s technológiou anti-ghosting (bez vynechania klávesy), ktorá eliminuje vstupné oneskorenie a vždy prináša presné príkazy.

Kompaktná klávesnica je ergonomicky navrhnutá so 109 plne prispôsobiteľnými klávesami, rovnako ako vstavané ovládače, vrátane veľkého otočného ovládača hlasitosti pre maximálne pohodlie. Športové brilantné RGB podsvietenie, kde jednotlivé klávesy môžu byť individuálne označené farbou pre ľahké rozpoznanie počas hrania hier v tme alebo si môžno jednoducho pridať “vojenské farby” do vlastného bojiska.

Herná klávesnica Creative Sound BlasterX Vanguard K08

Cena a dostupnosť

 

Sound BlasterX Siege M04 a Vanguard K08 sú dostupné na Creative.com.

• Sound BlasterX Siege M04 EUR79.99

• Sound BlasterX Vanguard K08 EUR179.99

Herná myš Creative Sound BlasterX Siege M04

(Zdroj: Tlačová správa Creative)