Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Získajte pracovnú pozíciu vďaka aplikácii od Adecco

Získajte pracovnú pozíciu vďaka aplikácii od Adecco
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
7. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ak hľadáte pracovnú pozíciu z oblasti IT, automobilového priemyslu alebo administratívy, potom máme pre vás jeden tip, ako si skrátiť čas hľadania. Kým pred tým sme museli hľadať v novinách inzeráty, v lepšom prípade surfovať po internete, teraz to bude ešte jednoduchšie.

Personálna agentúra Adecco je tu so svojou novou mobilnou aplikáciou, ktorá slúži na vyhľadávanie práce. Vďaka tomu sa môžete uchádzať o prácu kdekoľvek a kedykoľvek. „Aplikácia Adecco jobs in Slovakia ponúka jednoduché filtrovanie pracovných ponúk podľa kategórie práce, lokality a typu pracovného pomeru,“ vraví Ivana Vačoková, Permanent Placement Manager. Aplikácia totiž zobrazí miesto pohovoru na mape. Ak sa vám pracovná ponuka zapáči, môžete reagovať okamžite. „Výhodou oproti vyhľadávaniu cez počítač je fakt, že s aplikáciou máte vždy prehľad o pracovných ponukách, na ktoré ste reagovali. Automaticky sa ukladajú do samostatného priečinka,“ pokračuje Ivana Vačoková.

       Vďaka Adecco vám príde pracovná ponuka priamo do mobilu

Aplikácia Adecco jobs in Slovakia sa dá stiahnuť zdarma a spolupracuje s platformami Android aj iPhone. Ak sa vám v ponuke zobrazí práca, o ktorú záujem nemáte, môžete ponuku posunúť svojim kamarátom či známym. Umožňuje to klasické zdieľanie na Facebooku alebo cez e-mail.

Adecco patrí k popredným poskytovateľom personálnych služieb, operuje vo viac ako 60 krajinách. Na Slovensku funguje už od roku 2002.