Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TS Sony: Nový rad prenosných USB nabíjačiek

TS Sony: Nový rad prenosných USB nabíjačiek
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
4. 11. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Sony doplnila svoj rad prenosných USB nabíjačiek o tri nové modely - CP-V5 s kapacitou 5 000 mAh pre dve plné nabitia smartfónu je univerzálnym spoločníkom na cesty. Jej väčší brat, CP-V10, má ohromujúcu kapacitu 10 000 mAh, vďaka čomu „prebudí k životu“ viacero zariadení, ktoré máte so sebou. Drobná nabíjačka „do vrecka“, CP-V3A, s kapacitou 3 000mAh je pripravená jednorazovo obnoviť plnú kapacitu vášho smartfónu.

Všetky tri novinky sa predávajú v nabitom stave, čiže ich možno použiť okamžite po kúpe. Výstup 5V/1,5A zabezpečuje rýchle dobíjanie a hybrid-gélová technológia Sony sa stará o minimálnu stratu kapacity nabitej batérie (do 10 % aj po vyše 1 000 nabíjacích cykloch).

CP-V5: Ideálny spoločník na cesty
S hmotnosťou len 145 gramov a 5 000 mAh líthium-ionovou batériou má CP-V5 dostatok energie na dvojnásobné nabitie vášho mobilu. Vstavaná LED dióda indikuje zníženú zostávajúcu kapacitu, aby ste mali dostatok času nájsť najbližšiu zásuvku na dobitie.
Nabíjačka CP-V5 je dostupná v čiernej, bielej, modrej a zelenej verzii so špeciálnou povrchovou úpravou, odolnou voči škrabancom, vďaka ktorej si dlho zachovaná atraktívny vzhľadom aj pri každodennom používaní.

CP-V10: „Prenosná elektráreň“ pre viacero zariadení
CP-V10 od Sony dokáže vykryť všetky kapacitne náročné aktivity. V rozmeroch 72.0mm x 127.0mm x 17.5mm pri hmotnosti 245 gramov sa skrýva externá batéria s kapacitou 10 000 mAh. Dokáže štyrikrát plne nabiť váš smartfón, avšak zvládne aj dobíjanie intenzívne využívaných zariadení ako tablety či digitálne fotoaparáty (napríklad Sony RX100M3).

Novovyvinutá povrchová úprava (identická s CP-V5) predlžuje životnosť čiernej CP-V10 pri denno-dennom využívaní. Táto externá nabíjačka je ideálny spoločník pre ľudí, ktorí sú pracovne vyťažení mimo kancelárie alebo veľa cestujú.

Optimálne využitie kapacity stráži vypínač (zabraňuje náhodnému vybitiu) a vďaka štyrom LED diódam máte okamžitý prehľad, koľko prenosnej energie vám ešte ostáva.

CP-V3A: Nevyhnutnosť pre majiteľa smartfónu
Najmenšia nabíjačka v rodine Sony - CP-V3A – obsahuje Li-Ion batériu s kapacitou 3 000 mAh. S mini rozmermi 38.8×99×19 mm je CP-V3A perfektný spoločník mimo domova, pri ktorom môžete počítať s jednorazovým plným dobitím vášho smartfónu.

CP-V3A si môžete vybrať tak, aby ladila k vášmu štýlu obliekania (predáva sa v bielej, modrej a fialovej). CP-V3A a CP-V5 sú v Európe v predaji od októbra 2014 and CP-V10.