Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Hangout Case: Obal na iPhone so zapaľovačom

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
9. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Poznáte to – smartfón, ten máte po ruke vždy. No taký otvárač na fľaše či zapaľovač, s tým to už býva ťažšie. A so smartfónom si veru človek ohník nezapáli... teda, doteraz. Vývojári totiž prichádzajú s ochranným puzdrom na iPhone 5 s názvom Hangout Case, ktorý vás zachráni vo viacerých situáciách.

Hangout Case je obal na iPhone 5, no disponuje i malým otvorom na spôsob otváraču na fľaše a zapaľovačom. Nie však s otvoreným ohňom, ale s takým, ktorý poznáme i z auta. Pomocou neho však zapálite okrem cigarety aj sviečku či pripravíte oheň na grilovanie. Ide o elektrickú kovovú cievku, ktorá založí oheň za pomoci tepla. Netreba sa však obávať nehody – proces zahrievania trvá kratučko a ani smartfón nepocíti túto chvíľkovú zmenu teploty. Okrem toho, zapaľovač sa automaticky sám uzavrie a má pri sebe i poistku proti náhodnému otvoreniu vo vrecku. Keďže však vyžaduje prísun energie, potrebuje nabíjať a to je možné pomocou USB portu. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je i otvor na namontovanie tripodu, alebo iného podobného stojanu. Vďaka tomu sa dá potom iPhone namontovať i na bicykel a nakrútite si tak adrenalínové video.

No a ako sme spomínali, puzdro má i ochrannú funkciu – skladá sa z polykarbonátu a TPU a ochraňuje iPhone pred nárazmi i nebezpečnými pádmi. Zatiaľ je v kampani na stránke pre podporu projektov Indiegogo, no ak bude úspešný, dočkáme sa ho v decembri za cenu asi 40 dolárov.