Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Štýlový úžitkový nôž Palmer sa hodí na každodenné nosenie

Štýlový úžitkový nôž Palmer sa hodí na každodenné nosenie
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
3. 11. 2022
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Portfólio produktov americkej značky James Brand na každodenné nosenie zahŕňa rad elegantných nožov a nástrojov. Teraz vývojári pridávajú svoju vlastnú víziu klasického úžitkového noža. Nesie názov Palmer a medzi jeho vlastnosti patrí výmena čepele bez použitia náradia. Je dostupný v pútavých farebných variantoch, zatiaľ čo jeho štíhle telo umožňuje jednoduchú manipuláciu a pohodlné prenášanie.

Spoločnosť James Brand tvrdí, že jej novo predstavený zasúvací úžitkový nôž Palmer prináša dokonalú každodennú užitočnosť vďaka svojej všestrannosti pri rezaní všetkého od kobercov, cez škatule, až po problematické obaly. To isté sa síce dá povedať o každom zasúvacom úžitkovom noži, no výrobca si dal záležať na tom, aby jeho verzia vyčnievala z davu.

Zasúvací úžitkový nôž James Brand Palmer.

Telo tohto zasúvacieho úžitkového noža je vyrobené z eloxovaného hliníka a úplne obklopuje čepeľ. Tlačidlo pozdĺž hornej hrany noža umožňuje zasúvanie a vysúvanie čepele s „maslovo hladkým chodom“. Keď je čepeľ opotrebovaná a potrebuje vymeniť, možno ju uvoľniť posunutím tohto tlačidla o tri štvrtiny dopredu, čím sa umožní zafixovanie novej čepele bez použitia náradia.

Zasúvací úžitkový nôž James Brand Palmer.

Elegantný nôž pritom akceptuje štandardné čepele úžitkových nožov, takže so zháňaním náhradných by nemal byť príliš veľký problém. Jeho štíhly rám má hrúbku len 0,9 centimetra, čo znamená, že sa dá ľahko zasunúť do vrecka na mince na nohaviciach. Súčasťou balenia je aj pútko a šnúrka na ďalšie možnosti prenášania.

Zasúvací úžitkový nôž James Brand Palmer je už k dispozícii za cenu 59 USD a dodáva sa v šiestich pútavých farebných prevedeniach.

Zasúvací úžitkový nôž James Brand Palmer.

Zasúvací úžitkový nôž James Brand Palmer.