Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Kombinácia analógového merania času so smart funkciami hodiniek

Kombinácia analógového merania času so smart funkciami hodiniek
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
16. 11. 2022
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Hoci existuje mnoho digitálnych ciferníkov, ktoré zobrazujú čas pomocou ručičiek tradičného vzhľadu, spoločnosť Garmin sa rozhodla vytvoriť športové hodinky Instinct Crossover s luminiscenčnými analógovými ručičkami pre tých, ktorí hľadajú klasickú atmosféru hodiniek, no zároveň chcú mať prístup k funkciám inteligentných hodiniek s GPS.

Hodinové značky a ručičky na nových hodinkách Instinct Crossover využívajú povrchovú úpravu Super-LumiNova a niečo, čo sa nazýva ako technológia RevoDrive. Tá údajne umožňuje presné analógové meranie času „pri najnáročnejších aktivitách a v najnáročnejších prostrediach“. Monochromatický displej inteligentných hodiniek s rozmermi 23 x 23 mm sa nachádza za ručičkami a zobrazuje zdravotné a fitnes ukazovatele, ako aj notifikácie zo spárovaného smartfónu s operačným systémom Android alebo iOS.

Inteligentné športové hodinky Garmin Instinct Crossover.

Toto hybridné nositeľné zariadenie obsahuje obvyklý výber tréningových, fitnes a wellness funkcií Garmin a dokáže monitorovať srdcovú frekvenciu, nasýtenie krvi kyslíkom, dýchanie, úroveň stresu a spánkový režim. Je vybavené množstvom športových aplikácií, dokáže sledovať používateľov počas pohybu prostredníctvom GPS / GLONASS, má navigačné pomôcky na zápästí a obsahuje zabudovaný barometrický výškomer a kompas.

Inteligentné športové hodinky Garmin Instinct Crossover.

Všetky tri varianty modelu Crossover sú robustné, vodotesné do 10 barov a odolné voči teplu a nárazom. No edícia Tactical bola testovaná podľa noriem odolnosti MIL-STD-810 a je vybavená kompatibilitou s nočným videním, režimom stealth a dokonca aj vypínačom, ktorý vymaže 64 MB pamäť.

Inteligentné športové hodinky Garmin Instinct Crossover.

Štandardná výdrž batérie je 25 hodín s aktivovaným GPS alebo až 28 dní v základnom režime inteligentných hodiniek, no pridanie solárnych funkcií na dvoch z troch dostupných edícií by mohlo túto výdrž zvýšiť až na 31 hodín s aktívnym GPS alebo 70 dní bez neho (alebo potenciálne neobmedzene v režime šetrenia batérie hodiniek).

Inteligentné športové hodinky Garmin Instinct Crossover sú už k dispozícii za cenu od 549,90 EUR.

Inteligentné športové hodinky Garmin Instinct Crossover.